Her Sezona Özel Tesettür Elbise Modelleri

Her Sezona Özel Tesettür Elbise Modelleri

06 Aralık 2016

Sonbahar-kış sezonunda sıkça kullanılan ve büyük talep gören renkler arasındaki griler ile tesettür kombinleri ve diğer tüm renk kombinlerinden bahsetmek gerekir. Gri renk tonlarını tesettür kombinlerinde nasıl tercih etmek gerektiği konusunda da örnekler vererek açıklamak ideal olacaktır. Gri renk tonları, hem klasik hem de spor kombinlerde tercih edilebilir bir seçenektir. Ofis modası kapsamında da büyük bir yer edinen renk seçeneklerinden biri de, gri renklerdir. Ayrıca tesettür elbiselerinde yer alan gri renginin pek çok özelliği de mevcuttur. Grinin anlamını bilerek kullanmak daha doğru olacaktır. Bu renk, kişilerde ilk bakıldığı zaman net bir şekilde anlaşılabilen tonların başında yer almaktadır. Ciddiyeti ve alçak gönüllülüğü simgeleyebilen bir renk tonudur.

Peki, bu renkle hangi renkler uyumlu olur? Aslında bu sorunun yanıtına pek çok rengi sıralamak mümkündür. Tesettür elbise modellerinde sıkça kullanılan gri renginin uyumlu olduğu renkler arasında pudra ve pembe renkler göze çarpmaktadır. Gri renk tonları, kaşe kumaşta etek ve elbise modellerinde tercih edilerek şık kombinler elde edilebilir. İkinci kombinlerde çok daha monokrom stili 2 farklı ton örneği de verilebilir. Anvelop formdaki bir etekle tercih edilebilecek bilek kısmından bağlamalı ayakkabıların, bu etek boyunun çok daha şık gözükmesini sağladığı tespit edilebilir. Bunun gibi kombin örneklerini sizler de iş görüşmelerine giderken uygulayabilirsiniz.

Soğuk ve ciddiyet içinde duran gri rengin kırılmasını sağlayan en ideal renk pembedir. Pembe ve grinin kombin edilmiş halini de incelemek gerekir. Gri renklerde bulunan tesettür elbise modelleri, pudra ya da pembe tonları da ilave edildiği zaman yumuşak tarafını gösteren bir kombin çıkaracaktır. Böyle bir kombinde sonbahar ve kış modasının ‘fırfır’ ayrıntıları kesinlikle dikkat çekici olacaktır. Fırfırlar, gri rengin üstünde çok daha net duruş sergileyecektir. Sizler de gri renkteki parçalarınızı çok amaçlı olacak şekilde dolaplarınızda koruyabilirsiniz. Yeri geldiği zaman yani şık iş kıyafetleri için de tatlı renk tonlarını gri renklerle bir araya getirerek kombin edebilirsiniz. Üstelik bu konuda seçeneğiniz son derece fazladır. İster şık, ister gösterişli, ister iddialı, ister yumuşak, ister romantik; yani kısacası gri rengi tesettür kıyafetlerinizde sıkça kullanabilir ve olumlu sonuçlar alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.