Her Mevsim En Özel Koleksiyon Ürünleri; Uzun Elbise Modelleri

Her Mevsim En Özel Koleksiyon Ürünleri; Uzun Elbise Modelleri

20 Aralık 2016

Bol kesimler, uzun modeller, uyumlu tasarımlar tesettür giyim alanında tercihler yapan tesettürlü hanımların ürünlerden beklentileri arasında yer alır. İslami ölçülere göre belirlenen bu hassasiyetler ile her alanda daha özgüvenli olabilen tesettürlü hanımlar, günümüzde farklı kategorilerde kendilerine özgü kullanımlar bulabiliyor. Özellikle tesettür elbise modelleri seçerek günlükten ofis kullanımlarına her alanda mükemmel kullanımlar elde edilebilecektir. Düz modeller tercih eden tesettürlü hanımlar bel kısımlarında kullanılan ayrıntılara göre eşarp seçimleri yapabilir ve bu şekilde her alanda şık kullanımlar elde edebiliyor. En sevilen renk kombinleri arasında lacivert, siyah ve kırmızı tasarımlar bulunabiliyor. Pudra tonları ile tesettürlü bayanların en çok tercih ettiği zarif elbise rengi olmaktadır.

Mercan renk tonu ile parlak safran renk tonlarında eşarp uyumu özel davetlerde kibar bir şıklık elde etmenizi sağlayacaktır. Petrol yeşili ve vizon renk kombi ise elbise tasarımlarında seçkin bir imza olarak tercih ediliyor. Bu alanda tesettür elbise modelleri seçerken kadife modeller şık seçimler olacaktır. Abiye tercihler yaparken desenli modeller arasından tasarımlar seçebilirsiniz. Haki yeşillerin içinde bulunduğu desenlerden oluşan bir elbiseyi kombine etmek için koyu renk haki bir şal tercih edebilirsiniz. Desenli düz elbiselerde kolye kullanımları çok önerilmez, kemer tercihlerinde de ince tek renk bir kemer daha zarif görünmenizi ve belinizin daha ince görünmesi sağlayacaktır.           

Yaka kısmında fular tarzında kullanımlar olan elbise modellerinde eşarplarınızın bağlama şekli, arkadan olmalı ve yaka kısmında karışıklık oluşmamalıdır. Düz tasarım tesettür elbise modellerini her alanda kullanabilmek mümkündür. Kenar kısımlarına eklenen cepler ve spor ayakkabılarla bu modeller günlük kullanımlara uyumluluk içerebilir. Bunun yanında parıltılı safran tonlarında bir eşarp ve topuklu bir ayakkabı ile de özel kullanımlar elde edebilirsiniz. Elbise seçerken vücut ölçülerinize dikkat etmeniz gereklidir. Uzun boylu, zayıf tesettürlü hanımlar pek çok modeli çok şık bir şekilde taşıyabilirler. Farklı bölgelerinde kilo fazlalıkları olan hanımlar ise elbiselerin farklı noktalarında tercih edecekleri aksesuarlar, eklemeler ile aynı şıklığı yakalayabilirler. Bu nedenle elbise seçimleri yaparken mutlaka vücut ölçülerinizi, beğenilerinizi ve mevsim koleksiyonlarını bir arada düşünmelisiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.