Hangi Tesettür Kombinleri İlgi Görüyor?

Hangi Tesettür Kombinleri İlgi Görüyor?

11 Eylül 2017

Tesettür kombinlerinde renkler konuşuyor

 

            Her geçen gün kıyafetlerdeki renk çeşitliliği artmaya devam ediyor. Bunun sebebi ise, artık hem tesettürlü hem de tesettürlü olmayan kadınlar için ortak kullanılabilen tasarımların artması gösteriliyor. Özellikle yaz ayları için kullanılan açık renk notları, adeta çiçek bahçesinin renk cümbüşünü andırıyor. Sarı, pembe tonları, mavi ve yeşil renklerin açık tonları hemen hemen her kıyafette kullanılıyor. Bu sayede iki farklı renkten oluşan tesettür kombin olanakları da oldukça tercih ediliyor. Örneğin; sarı bir tunikle yeşil bir pantolon kombini yapılması, hem estetik bir görüntü oluşturuyor hem de yazın sıcak zamanları için güneşin etkilerinden biraz olsun kaçma imkanı sunuyor. Aynı zamanda tril tril kumaşların kullanılmış olması ise, serinliğin hissedilmesi için yine rahatlık sağlıyor. Peki, en fazla ilgiyi hangi tesettür kombin kıyafetleri görüyor?

 

 En çok ilgi gören tesettür kombinleri

 

            Yaz ayları için en fazla ilgiyi ince kumaş ve üzerine şifon kullanılan tunikler görüyor. Çünkü bu üst giyim, neredeyse dolaptaki tüm kıyafetlerle kombinlenebiliyor. Aynı zamanda çok özel bir gece olmadığı sürece, akşam gezmelerinde de rahatlıkla giyilebiliyor. Yani spor klasik denilebilecek mobinler yağılması da mümkün oluyor. Bazı tunik modellerinde kumaş üzerine dikilen aksesuarlarla, aynı zamanda ekstra takı zahmetinden de kurtulmuş olunuyor. Bir başka tesettür kombin alternatifi ise, çiçek desenleriyle donatılmış olan kıyafetler oluyor. Elbette bu tarz kombinlerde eğer ki üst giyim desenli kullanılmışsa diğer parçaların düz renklerden tercih edilmesi gerekiyor. Böylelikle göz karmaşasından da uzaklaşılmış olunuyor. Havaların soğumaya başlamasıyla da, koyu renklere doğru devam eden kombinasyonlar tercih ediliyor.

 

            Her zaman ki gibi sonbahar mevisiminde toprak rengi tonları ve toz pembe ve tonları sıklıkla tercih edilebiliyor. Bu renk tonlarındaki tesettür kombinasyonları içinse, üst kısımda pembenin tonları alt kısımda da grinin koyulaşan renklerinin tercih edildiği görülüyor. Toprak renklerinde ise, pantolon olarak acı kahve ya da koyu kahve kullanılırken üst giyimde de sütlü kahve hatta krem rengine doğru açılan renklerin kullanıldığı görülebiliyor. Bu tür düz renk kombinasyonları yapıldığında da eşarp kullanımında yine kombinasyondaki renklere uyumlu olacak şekilde desenli olanların tercih edilmesi hareketlilik sağlıyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.