Günlük Kullanılacak Tesettürlü Takım Önerileri

Günlük Kullanılacak Tesettürlü Takım Önerileri

14 Şubat 2019

            Tesettürlü hanımları tercihi olan tunikler, rahat kullanımlarıyla ve her kesime hitap eden çeşitliliği sebebiyle tercih ediliyor. Takım halinde üretilen ve satışa geçen ürünler hem kombinlerken rahatlık sağlıyor hem kullanırken.

 

 Yelekli Takımlar ve Şık Davetler

 

            Tesettüre riayet edip şık olmak isteyen hanımların tercihleri yelekli takımlardan yana oluyor, gömleğin üzerine giyilen bu yelekler tercihen pantolon ya da yelekle kullanılıyor. Günlük hayatta da tercih edilse de davetlerde ve iş hayatında daha çok tercih edilen yelekli takımlar renk ve desenleriyle sıradanlıktan ve özenilmemiş olmaktan çok uzak bir görüntü kazandırıyor.

 

 Ceketli Takımlar ve Yeni Tarzlar

 

            Spor görünümden uzaklaşmak istemeyip klasik de olmak istemeyen hanımların tercihi ceketli takımlar oluyor. Tercihen pantolonla giyilen ceketli takımlar rahat gir kullanım sağlıyor. Ceketin içine gömlek, triko kazaklar ya da salaş t-shortler giyilebiliyor. Ceketli takımlar klasik olmak istemeyen ama sıradan kıyafetler giymeyen hanımların tercihi olurken tarzını yenilemek isteyenlerin de tercihi olabiliyor. Gençlerin de tercih ettikleri tesettür takım her kesimden insana hitap ediyor.

 

 Tunikli Takımlar ve Zarafet

 

            Tesettürlü hanımların her zaman tercih ettiği ve farklı şekillerle kombinlediği tuniklerin de takımları mevcut. Tunikler kullanım alanlarına göre uzun ya da daha kısa olabiliyor. Etekle de tercih edilen tunikler olsa da genellikle pantolonla giyiliyor. Pantolonla tercih edilen tunikler uzun olmaları ve salaş bir görünümlerinin olmasıyla dikkat çekiyor. Rahatlığı önemseyen hanımlar bu tunikleri tercih edebiliyor. Etekle kullanılan tunik takımlar daha kısa olabiliyor, elastik kumaşlı bu giysiler rahat kullanımları ve şıklıklarıyla dikkat çekiyor. Her boydan her renkten her yaştan insanın tercih ettiği bu tunikler zarif bir görüntü sunuyor. İşleme, inci, püskül ve dantel gibi küçük detaylarla abartıyı sevmeyen ama görünüme önem veren insanların ihtiyaçlarını karşılıyor. Çizgili modeller, cep detayları da tercih edilenler arasında.

 

 Bel Kemerleri ve Bol Bol Bolluk

 

            Vücut hatlarını belli etmek istemeyen insanların tercihi bol takımlardan oluyor. Takımların altlarına bol pantolonlar da tercih edilirken kat kat bir görünüme sahip olan, belinde kemeri olan ve çoğu zaman etekle kullanılan modeller tercih ediliyor.

 
Günlük kullanımlara uygun en rahat tesettür takımlar için www.tesetturpazari.com/tesettur-takim sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.