Günlük Giysilerinizi Gece Şıklığına Dönüştürün

Günlük Giysilerinizi Gece Şıklığına Dönüştürün

30 Ocak 2019

             Tesettürlü kadınların dolaplarında olmazsa olmaz giyim ürünü olan tunikler, hem gece hem de gündüz kullanım biçimleri sayesinde oldukça sık tercih ediliyor. Özellikle şifon modeller efil efil bir görüntüye ulaşmanızı sağlarken aynı zamanda giysi içerisinde terlemenizi engelliyor. Son derece rahat olan tunikler, aynı zamanda kilolu kadınların da en büyük yardımcısı. Vücut hatlarını belli etmeyen formları sayesinde karın ve basen bölgesinde oluşan fazla yağların görünümünü engellemesi sayesinde çok seviliyor.

 

Bir Tuniği Gece Elbisesine Dönüştürme

 

            Aniden çıkan organizasyonlar gözünüzü korkutmasın. Tesettür tunik modelleri sayesinde gündelik hayatta kullandığınız tunikleri çok şık bir gece elbisesine dönüştürmeniz mümkün. Öncelikle gece için tercih edeceğiniz tuniğin koyu renkli olmasına dikkat edin. Koyu renkler her zaman daha asil durur ve gece şıklığının kurtarıcı rengidir. Tercih ettiğiniz tuniğin üzerine gösterişli bir kemer takabilirsiniz. Kemerin parıltısını ayakkabılarınıza da yansıtarak şıklığınızı tamamlamanız mümkün. Unutmayın; her zaman giysinizde bir star olmalı. Belirlediğiniz kombinde star parça olarak kemeri seçtiyseniz ayakkabılarınızın parıltısını biraz azaltabilirsiniz. Aynı şekilde tesettürünüzün üzerine takacağınız aksesuara veya yakanıza takacağınız broşa da dikkat etmeniz gereklidir. Bir disko topu gibi parlamak istemiyorsanız kombininizde tek bir parçanın ön plana çıkmasına izin vermeniz gerekir.

 

Çanta Seçimi Önemli

 

            Gündüz kullandığınız bir tuniği gece düzenlenecek özel bir organizasyonda kullanmak istiyorsanız çanta tercihinize de önem göstermeniz gereklidir. Günlük hayatta kolunuza taktığınız klasik omuz çantalarından uzak durmanız gereklidir. Bunun yerine, elinize alabileceğiniz bir kutu formundaki çanta her zaman daha zarif görünmenizi sağlayacaktır. Kombininiz ne kadar şık olursa olsun doğru bir makyaj uygulaması olmadan tam bir bütünlük sağlamaz. Gecede tüm gözlerin üzerinizde olmasını istiyorsanız sanılanın aksine abartılı bir makyajdan uzak durmanız gereklidir. Yüz hatlarınıza uygun olan makyajı uygulamanız size sade bir şıklık katacaktır. Yüzünüzde en beğendiğiniz bölgenizi ön plana çıkarmak için o bölgeye yoğunlaşmanız etkili olacaktır. Örneğin iri gözleriniz ve ince dudaklarınız varsa buğulu bir göz makyajıyla gözlerinizi ön plana çıkarabilirsiniz. Dolgun dudaklara sahipseniz hafif bir göz makyajı yapıp dudaklarınızı ön plana çıkaracak şekilde biçimlendirebilirsiniz.

Birbirinden şık tesettür tunik modelleri için www.tesetturpazari.com/tesettur-tunik linkini inceleyebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.