Günlük Giyimlere Uygun Tesettür Tunik Seçenekleri

Günlük Giyimlere Uygun Tesettür Tunik Seçenekleri

16 Mart 2019

Erkekler için tişört ne ise kadınlar için de tesettür tunik modelleri de o anlama geliyor. Şöyle ki günlük yaşamlarında hem rahat olmak hem de şık görünmek isteyen herkes için tunik modelleri rahatlatıcı bir ek seçenek olarak değerlendiriliyor.

 2019 yılının üç ayında yeniden satış rekorları kıran tesettür tunik modelleri renkli tasarımları ve kaliteli kumaşlarıyla göz doldurmaktadır. Her bedene uygun naif yapıları ve farklı renk alternatifleriyle birçok farklı model yeni sahiplerini bekliyor.

 

 Boğazlı ve V Desenli Triko Tunikler

 

 Kış aylarının vazgeçilmez modelleri arasında triko tunikler yer alıyor. Özel ve kalın kumaşı sayesinde adeta kazak vazifesi gören bu modellerde boğazlı versiyonlar da sıklıkla talep ediliyor.

 Bedene tam oturan rahat kalıp türleri V desenleri ile birleşince ortaya estetik açıdan da tatmin edici modeller çıkıyor. Tek renkten ziyade iki veya üç rengin kullanıldığı bu modeller günlük giyimlere de oldukça uygun.

 

 Gündüz gezintilerinde, kısa ve uzun yolculuklarda ve çeşitli mekanlarda rahatlığı baz alınarak giyilebilir. En çok kullanılan renkleri ise beyaz, kırmızı ve turuncu gibi her alıcının beğenebileceği renklerdir.

 

 Balon Kollu Tesettür Tunikler ve Kombin Seçenekleri

 

 Balon kollu tasarımı ile sportif bir tarzı yansıtan tesettür tunik modelleri diz altlarına kadar uzanıyor. Hem spor hem de klasik ayakkabılarla ikili takım oluşturulabilir. Şıklığı kadar konforlu giyimlere de önem veren kadınlar için adeta biçilmiş kaftan olan bu modeller çeşitli tasarımlara da ev sahipliği yapıyor. Hem etek boyunda hem de kollarında yer alan çizgili desenler farklı seçenekleri değerlendirmek isteyen alıcılar için ideal bir profil çiziyor.

 

 Degaje Yaka Tunikler ile Sadelik Ön Planda

 

 Yaklaşık olarak 3 yıldır yayılan sade akımı 2019 yılı itibariyle tunik modellerinde kendini göstermeye devam ediyor. Degaje yakalara ev sahipliği yapan bu modeller herhangi bir aksesuara gerek kalınmadan sadeliğin zirvesini yansıtıyor.

  Çizgi desenleri hem gövde hem de kol kısmında yer almaktadır. Gri, krem, sarı ve beyaz gibi açık tonları mevcuttur. Triko olduğu için bir ceket ya da kaban ile birlikte kış aylarında giyilebilir. Aynı zamanda bahar aylarında da tek parça olarak tercih edilmektedir.


Günlük giyimde kullanabileceğiniz birbirinden şık tunikleri www.tesetturpazari.com/tesettur-tunik adresinde bulabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.