Günlük Giyim İçin Tesettür Kombinleri

Günlük Giyim İçin Tesettür Kombinleri

28 Mart 2019

 Günlük yaşantı içerisinde de sade ama şık görünebilmek oldukça mümkündür. Hem günlük işleri yaparken rahat edilecek hem de kendine has bir stili olabilecek parçalar bir araya getirilebilir. Bu sayede dikkat çekecek bir tesettür şıklığına ulaşabilmek mümkün olacaktır. Tesettür giyimde her yıl öne çıkan renkleri ve kumaşları takip ederek modada öncü olunabilir.

 

 Tesettür modası son yıllarda çok dikkat çeken ve öne çıkan tasarımlar barındırmaktadır. Tunikten, ikili takımlara ve abiye elbiselerden, özel tasarım eşarplara kadar pek çok modele ulaşılabilir.

 

 Tesettür kombin yaparken güncel modayı takip etmek ve kendinize uyarlamak doğru bir adım olacaktır. Günlük şıklığı kolaylıkla sağlayabilmek için tesettür kombinlemede birkaç detaya dikkat etmek gerekir.

 

 Tesettür Kombinleme İncelikleri

 

 Tesettür kombin herkesin tesettür giyim satış noktalarında kolaylıkla bulabileceği parçaları bir araya getirerek yapılabilir. Doğru ve iyi bir kombin için ilk olarak kaliteli parçaların seçilmesi gerekmektedir. Öne çıkan bir diğer detay ise renklerin uyumunu yakalayabilmekten geçer.

 

 Eşarp ile kıyafetin bir araya gelmesini sağlayan kumaş geçişleri de oldukça önemlidir. Tüm bu noktalara dikkat edildiği takdirde oldukça başarılı bir günlük tesettür stili oluşturulabilir.

 Günlük tesettür giyiminde rahat stil ya da şık stil tercih edilebilir. Rahatlık ön plana çıktığında pantolon detaylı pamuklu ikili takımlar ve uzun tunikler rağbet görmektedir.

 

 Şıklığını ve zarafetini konuşturmak isteyen tesettürlü bayanların ise ilk tercihi elbiselerden yana olacaktır. Saten ya da kaşmir detaylı kumaşlardan oluşan ikili takımlar ile de şıklığı yakalamak mümkün olacaktır.

 

 Tesettür Kombinleri için Gözalıcı Parçalar

 

 Tesettür kombin yaparken bu yılın kumaşları arasında en çok göze çarpanlar dantel ve satendir. Dantel geçici etek ve kol uçlarında sıklıkla kullanılmaktadır. Asimetrik kesimli tunik ya da elbiseler de göz doldurmaya devam etmektedir.

 

 İşlemeli motifler ceket ve yelek yakalarında, ayrıca yine etek uçlarında uygulanmaktadır. İşlemelerde çiçek oyası, inci ve altın detaylar bulunmaktadır. İkili takımlarda genellikle yelek, pantolon parçaları kullanılmakta olup, viskon-pamuk karışık kumaş tercih edilmektedir.

 

 İkili takımlarda genellikle tek renk seçimleri olup, eşarpta renk patlaması tercih edilmektedir. Tesettür modasında yerini alan yanları pul işlemeli pantolonlar da sıklıkla kullanılan gösterişli parçalardandır.

Günlük giyimde kullanabileceğiniz en güzel tesettür kombin seçeneklerini www.tesetturpazari.com/tesettur-kombin adresinde bulabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.