Gri Tonlarda Tesettür Kombinler Nasıl Yapılır?

Gri Tonlarda Tesettür Kombinler Nasıl Yapılır?

08 Eylül 2017

Yaz aylarında kullanılan sarılar, maviler ve pembeler kış geldiğinde yerini gri, beyaz ya da siyah gibi nötr renklere bırakmaktadır. Gri bu dönemlerinde en favori tesettür kombin rengidir. Tamamen nötr olan ve hemen hemen her renk kombinasyonuna uyum sağlayabilen bu önemli renk tesettür giyim ürünlerinin vazgeçilmezlerindendir.

 

            Gri kendi içerisinde tonlara ayrılmaktadır. Açık, koyu ve kırçıllı olarak çeşitlenen gri rengi birçok giyim ürününde kullanılabilmektedir. Kabanlardan eteklere her türlü tesettür giyim ürününde kullanılan bu uyumlu renk, diğer renklerle çok daha kolay bir şekilde kombin yapıldığında ilk tercihlerde bir tanesi olmaktadır. Bu tarz ürünler çok daha kolay bir şekilde kombin yapılabilmektedir. Spor giyimde kullanılabildiği kadar klasik giyimlerinde vazgeçilmezlerinden olan gri, ciddi, uyumlu ve göz dolduran şık renklerin başında yer almaktadır.

 

 Gri ve pudra pembe uyumu

 

            Gri tesettür kombin için hangi renk daha uyumlu durur dendiğinde akla ilk olarak pudra pembe gelmektedir. Pudra pembe tek başına bile son derece soft ve doğal bir renktir. Yazları kullanıldığı kadar sonbahar kış sezonlarında da kullanılabilen bu renk gri ile son derece uyumlu ve şık duracaktır. Keskin ve net çizgileri olan gri renk pudra pembe ile kombin yapıldığında çok daha yumuşak hatlara sahip olacaktır. Örneğin; gri bir kazak açık pudra rengi bir etek ve uzun kırçıllı gri bir ceket ile kombin yapıldığında hem uyumlu görünecek hem de stil anlamında kişiye çok şey katacaktır. Bu kombin modelleri daha da çeşitlendirilebilmektedir. Gri renk kombin ne şekilde olursa olsun pembe ile son derece uyumlu duracaktır.

 

 Kırçıllı gri ceket ve etek kombinleri

 

            Kırçıllı gri kışı diğer gri tonlarına oranla çok daha net bir şekilde yansıtmaktadır. Bu tarz kırçıllı renkler sonbahar kış teması için idealdir. Tesettür kombin içinde kullanılabilen bu renk ceketlerde ve kışlık eteklerde son derece hoş duracaktır. Kırçıllı gri olan ceketler kişiyi hem sıcak tutacak hem de daha klasik bir tesettür kombin görünüm elde etmesini sağlayacaktır. Aynı durum tesettür uzun etek modelleri içinde geçerlidir. Gri olan kırçıllı etekler her türlü üst giyim ürünü ile giyilebilmektedir. Bu tarz etekler için en ideal giyim ürünü siyah olan boyunlu kazaklardır. Çünkü kırçıllı gri rengi siyah ile pudra pembeyle olduğundan çok daha uyumlu durmaktadır. Gri kombinler bu doğrultuda yapıldığında ortaya çok başarılı sonuçlar çıkacak ve kış aylarında da şık olunmaya devam edilecektir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.