Gizlilik Sözleşmesi
GİZLİLİK VE ÖDEME GÜVENLİĞİ

GİZLİLİK

TESETTÜR PAZARI TEKSTIL SANAYI VE TICARET LIMITED(Tesetturpazari.com) müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, yaş,telefon,e-posta vb.) sizlerden talep etmektedir.
Tesetturpazari.com sunucularında toplanan bu bilgiler, dönemsel kampanya çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri "sınıflandırma” çalışmalarında sadece Tesetturpazari.com bünyesinde kullanılmaktadır.
Tesetturpazari.com üyelik formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır.
Tesetturpazari.com e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında izlediği, ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır.
Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler, Tesetturpazari.com müşterilerine daha özel ve etkin bir alışveriş deneyimi yaşatmak amacıyla Tesetturpazari.com iş ortakları ile paylaşılabilmektedir.
Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.
Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece Müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece Müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

ÖDEME GÜVENLİĞİ

Ayrıca Tesetturpazari.com'da ‘’Secure Sockets Layer’’ (SSL) teknolojisi kullanılmaktadır.128 bit SSL sertifikamız sayesinde kişisel bilgileriniz şifrelenip gönderilmektedir.
Ödeme sayfasında istenilen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde Tesetturpazari.com veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında görülmemekte vede tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin Tesetturpazari.com arayüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.
Sitemizde 128 Bit SSL güvenlik sertifikası ile %100 güvenilir alışveriş yapabilirsiniz.

Saygılarımızla ;
www.tesetturpazari.com
Çalışma Saatleri
Haftaiçi : 09.00-18.00 arası
Cumartesi : 09.00-18.00 arası
Her türlü sorunuz için:
info@Tesetturpazari.com , 0 505 991 91 85 Whatsapp veya 0 212 436 86 66 no’lu telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Firma Bilgileri : 

 Firma Ünvanı : TESETTÜR PAZARI TEKSTIL SANAYI VE TICARET LIMITED ŞİRKETİ
 
 Vergi Dairesi : Esenler 

 Vergi Numarası: 8400638517
  
 Faaliyet Alanı : 479114-RADYO, TV, POSTA YOLUYLA VEYA INTERNET ÜZERINDEN YAPILAN PERAKENDE TICARET

 Ticaret Sicil No : 175632-5
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.