Gir Çık Kombinler İçin Tunik Modelleri

Gir Çık Kombinler İçin Tunik Modelleri

03 Aralık 2016

Giy ve çık kombinlerinin en harika olanı kesinlikle çizgili gömleklerdir. Bu sezonun çizgili geçeceği aslında pek çok defa söylenmiş bir şeydir. Enine boyuna yüzlerce farklı renk tonuyla tasarlanmış olan gömlekler, giy ve çık parçaların en harika olanlarıdır. Genelde beyaz bir zeminin üstüne dizayn edilmiş olan boyuna ince zarif çizgileri olan parçalar, dolabınızın joker parçası olabilir. Dinamizm ve eğlencenin zamanı diyorsanız standart parçalardan uzak durmalısınız. Bu sezonun ışıltılı baskıları, armaları, figürleri ve rengarenk nakışlı işlemeleri büyük bir dikkat çekmektedir. Bu sayede tunik modellerinde hareket ve bolca şıklığı görebiliyoruz. Mümkün olduğu kadarıyla salaş ve neşeli tasarımlar sayesinde giy ve çık kombinleriniz tamamlanabilir.

‘Son derece bol ve uzun, son derece rahat ve şık’ kombinleri de değerlendirebilirsiniz. Neredeyse ayak bileğinize kadar uzanmış gömlekler, dökümlü kesimler ve bol tasarımlar yaz aylarının vazgeçilmezidir. Alışverişlerinizin vazgeçilmez parçası, giy ve çık durumlarının başrolü olan bu parçalar kesinlikle öncelikli tercihiniz olacaktır. Minimalist ve sportif bir tercih yapmak istiyorsanız eğer yine bu yaz sezonuna yakışacak rahat tunikleri tercih edebilirsiniz. Asimetrik, yazı baskılı seçimler ya da mümkün olduğunca sade ve düz tunikler, kombinlemesi kolay olduğundan dolayı ilave bir parçaya gerek duymamaktadır. Mavi ve beyaz renkleri kullanarak özgür bir ruha sahip görünüm oluşturabilirsiniz. Giy ve çık parçalarınızı yalnızca trend renklerden tercih etmeniz halinde dahi başka herhangi bir parçaya gerek kalmadan muhteşem kombinleri elde etmeniz mümkündür.

Söz konusu olan bu yılın sezonunun mükemmel ikilisi olan mavi ve beyaz renkleri tercih ederek, tatil duygusunu kombinlerinize yansıtabilirsiniz. Bunun beraberinde özgür ruhunuzu da zirveye çıkarabilirsiniz. Uzun gömlek ve tunik olarak tanımlanan bu kıyafetler, aynı zamanda çalışan kadınların da gözdesi olmuştur. Geniş ve uzun modelleriyle rahat bir forma sahip olan bu parçalarla birbirinden etkileyici profesyonel kombinler oluşturabilirsiniz. Tek problem lanse edilirken hep dar pantolonlar ve taylarla kombin edildiği için insanlara etekle hiç güzel gözükmeyeceğini düşünmesidir. Ancak tam aksine denediğiniz zaman görebilirsiniz gibi özellikle pantolon etek modelleriyle bu parçalar son derece başarılı kombinler ortaya çıkarmaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.