Genç Alıcılara Özel Tesettür Tunik Seçenekleri

Genç Alıcılara Özel Tesettür Tunik Seçenekleri

06 Mayıs 2019

             Her beğeniye ve yaş kitlesine uygun olan tesettür tunik modelleri bu sene özellikle genç nesle özel üretimleriyle kataloglardaki yerini alıyor. Özellikle 18 - 35 yaş arası kuşağa hitap eden canlı renkler ve özgün motifleriyle bu yıl tesettür tunik ürünlerinde gözle görülür bir artış yaşandı. Rahatlıkla kombin yapılabiliyor olması ve tabloda her bedene uygun ölçüleri bulundurması da sayılabilecek diğer ürün avantajları arasındadır.

 

 Hem Cepli Hem Piliseli Tesettür Tunik Modelleri

 

            Kırmızı renginin en canlı ve zarif çizgilerle bütünleştiği bu tesettür tunik modeli gençlerin ilgisini çeken ilk ürünler arasında gösteriliyor. Elbise modellerini andıran klasik çizgileriyle gündüz gezintilerinde ve nişan törenlerinde de tercihe bağlı olarak giyilebiliyor.

 

            Yukarıdan aşağı uzanan pilise detayları tuniklere ayrı bir hareketlilik ve canlılık da katmaktadır. Büzgülü kollarının yanı sıra cepli olması da giyim konforu açısından talepleri karşılamaktadır. Başta cep telefonu olmak üzere birçok küçük eşyanın taşınmasında yardımcı olan bu tunikler, uygun fiyatları ile öğrencilerin ve genç kuşakların alışveriş listesinde yer almaya devam ediyor.

 

 Yün Kapüşonlu Tunik Seçenekleri

 

            Kış aylarının vazgeçilmezi olan yün kumaşı tunik modeli ile birleşip yepyeni seçeneklere ev sahipliği yapıyor. Hem şık hem de korunaklı giyinmek isteyen gençler bu çok yönlü ürünleri taksitli ödeme seçenekleriyle satın alabilmektedir.

 

            Kapüşon kısmı arkada yer alıp yağışlı havalarda ekstra bir koruma sağlıyor. Öne çıkan renkleri ise turuncu, turkuaz ve pudra gibi genç kuşağın ilgisi çekebilecek tondadır. Her iki yanında yer alan cepler derin olup çeşitli eşyaların muhafazasında yardımcı olmaktadır.

 

            Online mağazalarda alışverişlerini yapacak olan kişiler ürünlerin çeşitli açılardan çekilmiş fotoğraflarını inceleme şansına da sahip. Türkiye'nin her yerine hızlı ve ücretsiz kargo avantajının getirilmesi de bir başka avantaj olarak değerlendirilebilir.

 

 Gençlerin Yeni Tercihi: Yırtmaçlı Tesettür Tunikler

 

            Özellikle pantolon ile birlikte ikili takım olarak da satın alınabilen yırtmaçlı tunikler genç kuşağın ilgisini çekmeye devam ediyor. Hem sportif bir görünüme sahip olup hem de rahat giyimlerin öncüsü olan bu modellerde yüzde otuza varan indirimler de yapılıyor. Mor, mavi ve sarı renkleri bahar aylarında tercih edilen bu modellerde sıklıkla tercih edilmektedir.


Gençler tarafından sıkça tercih edilen tesettür tuniklerin en güzel modellerini www.tesetturpazari.com/tesettur-tunik adresinde bulabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.