Gardıroplarda Bulunması Gereken 3 Tesettür Takım

Gardıroplarda Bulunması Gereken 3 Tesettür Takım

20 Ekim 2018

Tesettür giyim sektöründe kadınlar alternatif çokluğu sayesinde son derece şanslılar. Modellerin bolluğu, renk skalasının çok fazla olması ve her ürünün özel tasarım konseptinde hazırlanması birçok bakımdan kadınların özel hissetmesini sağlıyor. Özellikle kombin yapmada sıkıntı yaşayan kadınlar için hazırlanan tesettür takım ürünleri her ortamda stil ihtiyaçlarınızı gidermeye yetiyor. Giyim anlayışınıza uygun olan takımlar arasında tunik ve yelek çiftlerini tercih edebilirken aynı zamanda bu takımları pantolonlu olarak da seçebilirsiniz. Takımlar muhafazakar giyinmeyi seven kadınların hem feminenliğinden ödün vermeyecek şekilde hem de tesettürün amacına uygun olacak tarzda hazırlanıyor. Tarzı tamamlamak adına her zaman takım olarak hazırlanan kombinlerden yararlanabilirsiniz.

 

 Asimetrik Tunikler ve Bol Kesim Pantolonlar

 

            Kadınların en çok beğendiği ve tercih ettiği ürünler arasında asimetrik kesimli tunikler ile bunlara uygun olarak tasarlanan bol kesim pantolonlar yer alıyor. Tuniklerin etek kısımlarına farklı kesim modelleri uygulanarak hazırlanan ürünlerde şıklık her zaman dikkati çekiyor. Asimetrik kesimli tunikleri bol pantolonları ile tercih ettiğinizde sade ve zamansız bir şıklık elde edebilirsiniz. Her zaman ve her ortamda çok rahat bir şekilde ufak takılarla destekleyerek kullanabilirsiniz.

 

 Tunik ve Yelek Takımlarını Dikkate Alın

 

            Yelek kullanımı her kadın tarafından benimsenen bir ürün olmasa da tesettür giyimde her sezonun trend parçası olarak karşınıza çıkıyor. Farklı konseptlerde hazırlanan tunik ve yelek takımları kadınların gardıroplarında olması gereken ürünler arasında bulunuyor. Sade bir pantolon ve düz taban ayakkabı ile her zaman rahatlıkla kullanabileceğiniz ürünlerdir. Üstelik çiçek desenli ya da farklı renkleri içerisinde barındıran yelekleri tercih ettiğinizde pantolon seçiminde de tek bir renge bağlı kalmak zorunda değilsiniz.

 

 Pliseli Tesettür Takımlar Zarafeti Yansıtıyor

 

            Pliseli kumaşlar artık hemen her üründe kullanılıyor. Ancak bu ürünlerin kullanıldığı tunikler ve etekler son derece özgün formlar ortaya çıkarıyor. Moda tutkunu olan kadınlar için aynı renklerde hazırlanan pliseli asimetrik tunikler ve etekler şık bir görünüm sunduğu gibi her ortamda giyilebilme rahatlığını da veriyor. Tarzı yansıtan ve kadın ruhunu ortaya çıkaran kesimler sayesinde tesettürlü hanımlar ulaşılabilir ve yüksek kaliteli giyim ürünlerini kullanma avantajını elde ediyorlar.


Gardıroplarınızda bulunmasını önerdiğimiz tesettür takımlar için; www.tesetturpazari.com/tesettur-takim

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.