Etkileşimli Renkleriyle Özel Tesettür Tunik Modelleri

Etkileşimli Renkleriyle Özel Tesettür Tunik Modelleri

21 Mayıs 2019

 Uyumlu renk tonunu yakalayan tesettür tunik modelleri, her daim arzu edilen o şık görseli en iyi şekilde sunar. Özellikle kombin yapma konusunda büyük öneme sahip tunik çeşitleri, günlük hayatın vazgeçilmez giyim parçaları arasındadır. O yüzden moda uzmanları her sene daha geniş alternatif modeller üzerinden farklı tasarımları sunuyor.

 

 Tabii tunik çeşitleri kombin açısından önemli olduğundan dolayı sadece model olarak bakılmaz. Ayrıca ne tür renklerin kullanıldığı ve modern çağa ayak uyduran özel etkileşim sağlıyor mu önemlidir.

 

 Yeni Sezon Harika Renklerle Şık Tesettür Tunikler

 

 Her zevke hitap eden farklı tesettür tunik modelleri, yeni sezonla beraber beğeniye sunulmuş durumda. Özellikle daha geniş renk yelpazesine sahip tunik çeşitleri, farklı pantolon modelleriyle kolaylıkla uyum sağlıyor.

 

 Lacivert, bordo, yeşil, siyah, kiremit rengi, kırmızı, pembe, sarı ve mor gibi daha birçok renk seçeneği üzerinden şık tasarımlar elde edilebilir. Sadece tek renk üzerinden hazırlanmış modeller bulunurken, farklı renklerin bir araya getirilmesi ile oluşturulmuş tunik çeşitleri arasından da tercih yapılabilmektedir.

 

 Farklı Pantolonlarla Tunik Renklerinin Uyumu

 

 Renk bütün farklı giysi çeşitleri için her zaman önemlidir. Ancak özellikle kombin yapmak istediğinde farklı renklerin doğru uyum sağlaması ayrı bir önem taşır. Konsepte uygun olarak günlük veya özel davet ve organizasyonlar için tercih edilecek tunikler, buna göre pantolon rengi üzerinden oluşturulmalıdır. Örneğin, kot pantolonlar genelde mavi renklerle tercih edilir. Bu yüzden daha açık ve cıvıl cıvıl renkler ön plana çıkarılmalıdır.

 

 Kumaş pantolonlar için ise daha koyu renkler üzerinden seçim yapılır. Bu yüzden tek renk kapsamında açık renklerle uyum sağlamalıdır. Fakat keten pantolonlar genelde krem rengi üzerinden tercih edilir. Tunik seçiminde ise koyu renkler keten pantolonlarla birlikte özel bir kombin yaratabilir.

 

 Harika Renklerle Yeni Sezon Tunik Çeşitleri

 

 Tek renk üzerinden hazırlanmış modellerin yanı sıra, harika desenlerle farklı renklerin bir araya getirildiği tesettür tunik tasarımları arasından tercih gerçekleştirebilirsiniz. Günlük olarak dışarı çıkarken, davete giderken ya da misafirliğe gitmek istendiğinde, seçim yapılacak zengin tunik modeli sunulmuş durumda. Her zevke hitap eden renklerle hazırlanmış bu özel giyim parçalarını, dilediğiniz pantolon çeşidiyle bir araya getirebilirsiniz.

Birbirinden çeşitli yaz renklerinden oluşan tunik modellerini www.tesetturpazari.com/tesettur-tunik adresinde bulabilir ve beğendiğiniz ürünü hemen sipariş verebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.