En Yeni 5 Tesettür Kap Modeli

En Yeni 5 Tesettür Kap Modeli

17 Kasım 2018

İlk 3 Sırada Yer Alan En Yeni Tesettür Kap Modelleri


1- Fermuarlı ve kapüşonlu kap modelleri:
Hem fermuar detayları hem de kapüşon uzantısı ile birlikte bu tesettür kap modelleri son yılların en gözde ürünleri arasında yerini alıyor. Kapüşon istenildiği takdirde hazır hale geldiği için hem normal bir kıyafet hem de yağmurluk olarak giyilebilen bu kap modelleri hanımların şıklık ve soğuktan korunma ihtiyaçlarını aynı oranda karşılamayı başarıyor. En cazip renkleri arasında sarı ve turuncu gibi canlı renkler bulunuyor. Bu renklerin yanı sıra koyu mavi ve gri gibi renk seçenekleri de mevcut.

 

 2- V çizgi desenli kap modelleri: Bu modellerde de fermuar ve kapüşon seçenekleri var. Ancak diğer modellere ek olarak V çizgili desenleri fark yaratmak açısından ideal standartlara da sahip. V çizgileri gövde kısmında yer alırken iki farklı rengi de bünyesinde barındırıyor. Örneğin bir modelde kahverengi ve beyaz desenleri bir arada görmek mümkün iken bir başka modelde ise siyah ve beyaz renklerini gövde kısmında bulmak mümkün. İki iplik kumaşı ile birlikte sadece kış aylarında değil sonbahar aylarında da mevsimlik olarak tercih edilebilir. 30 derecenin altında yıkanabilen kap ürünleri temizlik bakımından da hanımlara büyük bir kolaylık sunuyor.

 

 3- Kışlık kap modelleri: Özellikle yağışlı ve sert geçen kış aylarına özel olarak imal edilen kışlık kap modelleri yünlü ve koruyucu kumaşları ile birlikte tercih sebebi. Bedene tam oturan bu modeller uygun fiyatları ve kampanyalı indirimleri ile de hanımların alışveriş listelerinde ilk sıralarda yer alıyor.

 

 Alternatif 2 Kap Modeli

 

 1- Düğme detaylı kap modelleri: Kış ve sonbahar aylarında hem sıcak hem de estetik bir konumda yer almak isteyen hanımlar düğme detaylı kap modellerini tercih edebilirler. Tasarımlarda minimal ve sade modellerden hoşlanan bayan alıcılar poligabardin kumaşının kalitesiyle uzun yıllar boyunca bu kap modellerini giyebilirler.

 

 2- Kamuflaj desenli kap modelleri: Son iki yıl içerisinde hem imalatı hem de satın alımı artış gösteren kamuflaj desenli kap modelleri özellikle farklı tasarımlara sahip kıyafetlere meyli olan alıcılar için marjinal bir alışveriş türünü vaat ediyor.

En iyi tesettür kap modelleri için; www.tesetturpazari.com/tesettur-kap

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.