En Şık Yeni Sezon Tesettür Elbise Modelleri

En Şık Yeni Sezon Tesettür Elbise Modelleri

29 Kasım 2018

 Yeni Sezon Tesettür Elbise Modası

 

            Günlük giyim içerisinde de kendisine yer bulan tesettür yeni sezon elbiseler hem iş yaşamında, hem de günlük hayatta tercih edilebilecek kadar çok amaçlı ve yönlü bir kumaş kalitesine sahip durumdadır. Kırmızı çizgili elbiseler farklı renk seçenekleri ve kombinleri ile beraber ışıl ışıl bir görüntüye sahip olacaktır. İçerisinde genellikle mavi ve beyaz renkleri bulunan bu tesettür elbise modelleri uzun versiyonları ile birlikte her alanda gönül rahatlığı ile tercih edilebilmektedir. Ceket yakalı ve de kendinden desenli kumaşlı olan bu elbise modelleri uygun fiyatları ile birlikte kataloglar süslemeye devam ediyor.

 

            Bu yılın moda giysileri kapsamında ceket seçeneklerinden de bahsetmek mümkündür. Özellikle sürekli iş hayatında olan hanımlar ceket ve pantolon ikili kombinini rahatlıkla kullanıp birlikte çok hoş bir takım oluşturabilirler. Bu modellerinin mutlak uyumuyla birlikte iş yerlerinin ağırbaşlı havasına hakim olmak ve buna duruma göre giyinmek çok mümkün hale getirilmektedir. Ceketlerin önü açık olup ön tarafta inci detayları bulunur. Kollarındaki incilerle birlikte sade ancak oldukça dikkat çekici tasarımlara sahip olmak da bu ürünler ile mümkün görünüyor. Ceketlerde siyah renge alternatif olarak pudra ve bebe mavi renkleri de seçilebilir.

 

  Tesettür Yeni Sezon Elbiselerde Yelek Modası

 

             Yeni sezonun yelek modelleri tesettür yeni sezon giysiler kapsamında kısa süre önce görücüye çıktı. Özellikle sonbahar ve kış aylarında mevsimlik olarak giyilebilen tesettür yelek modellerindeki yenilikler de bu yıl göz önünde tutulmaktadır. Etol kumaşıyla birlikte son derece nadide imajlar yansıtan bu yeleklerde en moda olan renkler arasında bordo görülmektedir. Yumuşak kadife kumaş ile birlikte iyi havalara sahip olan kış aylarında da bu yelek kısa yolculuklarda tercih edilebilir olarak görülüyor. Kumaşı kolay kolay buruşmayan ve temizlenmesi de son derece basit olan bu kumaşlar pratiklik anlamında kadınlara çok yardımcı olmaktadır. Düz kesim ile sıfır yakalı tarzla birlikte hanımların yelek alışverişlerinde bu modeller kesinlikle ilk sıralarda yer almaktadır. Tarçın rengine sahip kaşe yelekler de bu kategoride yer alan bir diğer özel ürün olarak dikkat çekmektedir.

Tesettürlü bayanların beğenisini toplayan birbirinden şık yeni sezon elbise modellerini www.tesetturpazari.com/tesettur-elbise adresinde bulabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.