En Şık Tesettür Takım Seçenekleri

En Şık Tesettür Takım Seçenekleri

05 Mart 2019

             Şık ve modern görünmek isteyen pek çok kadın gibi tesettürlü kadınlar da giyimine büyük önem gösterir. Özellikle de çalışan kadınlar her gün giyecek kıyafet bulmakta zorlanır. Hem şık hem de rahat olmak isteyen kadınlar tesettür takım modellerini tercih edebilir. İş hayatında giyeceğiniz takım kombinler, zarif ve şık bir görünüme ulaşmanızı sağlar. Etek ceket ve etek pantolon şeklinde tasarlanmış takım elbise modelleri ile şıklığınızı ortaya yansıtabilirsiniz. Bu sene sade renklerle tasarlanmış etekli ve pantolonlu takım elbise modelleri çok dikkat çekiyor.

 

 İş Hayatında Tercih Edebileceğiniz 3 Takım Kombini Önerisi

 

            İş hayatında aktif bir şekilde çalışan kadınlar, Her gün giyecek bir şey bulmakta ve farklı kombinler oluşturmakta zorluk çekebilir. Takım kombinlerinde genellikle ceket kullanılır. Tesettürlü kadınlar daha çok etek ve ceket kombinlerini tercih ediyor. Şık işlemeler ve nakış detaylar ile hareketlendirilmiş etek ve ceket takımları ile günlük şıklığınızı ortaya çıkarabilirsiniz. Bunun yanında gömlek ve pantolon ile kombinelermiş şık ceketler ile sadeliğin zarafetinden yararlanabilirsiniz. Elbise üzerine giyeceğiniz ceketlerle de hoş ve şık bir görünüme ulaşabilirsiniz. Şık görüntünüz ile göz kaynaştırmak ve sadeliğiniz ile zarafetinizi ön plana çıkarmak için yeni sezon takım elbiselere göz atabilirsiniz. Uzun yelekli takım elbiseler de bu sezon tesettürlü kadınlar tarafından büyük ilgi çekiyor. İspanyol ve boru paça pantolonlar ile kombinlenmiş şık takım elbiseler zarif ve şık bir görünüm ortaya çıkarıyor.

 

 Abiye Takım Modelleri

 

            Takım elbiseler özel günlerde de tesettürlü kadınların en çok tercih ettiği modeller arasında yer alıyor. Takım elbiselerin tasarımında kullanılan pul ve payet işlemeler ise, onun gece kombinlerinde kullanılmasını sağlayacak hale getiriyor. Zarif ve şık kombinler oluşturmak ve güzelliğinizi ortaya çıkarmak için vücudunuza uygun kombinler yapmaya özen göstermelisiniz. Bu sayede kusurlarınızı gizleme ve fazlalıklarınızı saklama imkanı bulabilirsiniz. İncilerle yaka ve kol detayları hareketlendirilen modern takım elbiseler büyük beğeni topluyor. İspanyol paça pantolon ve ceket uyumu ile de özel günlerinizde göz kamaştırabilirsiniz. Doğru parçaları kullanarak vücudunuza uygun parçaları bir araya getirerek şık kombinler elde edebilirsiniz.


Birbirinden şık tesettür takım modelleri için www.tesetturpazari.com/tesettur-takim adresini inceleyebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.