En Şık Tesettür Kap Modelleri

En Şık Tesettür Kap Modelleri

15 Kasım 2018

Kadınlar kombinlerini zenginleştirmek için şık ve küçük dokunuşlarla hoş bir görünüm oluşturabilir. Özellikle de tesettürlü kadınlar için kombinlerin en önemli tamamlayıcılarından biri ise tesettür kap modelleridir. Şık ve modern kombinlerinizle uyum sağlayacak birbirinden güzel desenli ve sade kap modelleri ile şıklığınızı ön plana çıkarabilirsiniz. Zarif ve küçük dokunuşlar ile sade kap modellerini de daha gösterişli bir hale getirebilirsiniz. Şık ve parlak bir broş ile kombinlerinizde fark yaratabilirsiniz.

 

 Günlük Kombinlerinizde Tercih Edebileceğiniz 4 Farklı Kap Önerisi

 

            Günlük kombinlerinizi zenginleştirmek ve soğuk havadan korunmak için kombininize uygun modeller tercih etmeye özen göstermelisiniz. Spor şıklığınızı ortaya çıkartmak istiyorsanız daha canlı renklerle tasarlanan modern ve desenli kap modellerini tercih edebilirsiniz. Bunun yanında iş kombinlerinizi tamamlayıcısı olarak kullanacağınız kap modellerinde tercihiniz sadelikten yana olmalıdır. Küçük detaylarla hareketlendirilmiş kap modelleri ile çok daha şık bir görünüme kavuşabilirsiniz. Klasik tarzı benimseyenler ise altın varaklı desenlerle süslenmiş kap modelleri zarafetinizi ön plana çıkaracaktır. İnci ve boncuk işlemeli kap modelleri ile ise gece şıklığınızı ortaya çıkarabilir ve modern bir görünüme ulaşabilirsiniz.

 

 Kap Modelleri ile Şık Kombin Önerileri

 

            Kombinlerinizi oluştururken birbiri ile uyumlu parçalar tercih etmelisiniz. Ten renginize uygun renkler ve bedeninize uygun kıyafetler tercih etmeye özen göstermelisiniz. Zarif bir görünüm elde etmek için küçük detayları kullanabilirsiniz. Bu sezon inci ve boncuk işlemelerin sıkça kullanıldığı kap modelleri, günlük kullanıma uygun olarak tasarlanıyor. Bu sezon nakış işlemeli kap modelleri klasik ve spor kombinlerin tamamlayıcısı olarak sıkça tercih ediliyor.

 

            Dantel işlemeler ile hareketlendirilen kap modelleri de tüm güzelliğinizi ortaya çıkaracak. Bu sezon çizgi ve kare motifler kap modellerinde sıkça kullanılıyor. Bu kap modellerini spor kombinlerinizi tamamlayıcısı olarak gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Okulda, işte, seyahatte kısacası dilediğiniz her yerde bu kaplar ile çok daha şık ve modern bir görünüme ulaşabilir, aynı zamanda da gün boyu rahat olmanın keyfini çıkarabilirsiniz. Tarzınızı ortaya çıkaracak şık ve modern bir kombin oluşturarak tüm gözleri üzerinizde toplayabilir ve her daim şık olmanın tadını çıkarabilirsiniz.


Sonbahar-kış modasının en şık tesettür kap modelleri bir tık ötenizde www.tesetturpazari.com/tesettur-kap adresinde sizleri bekliyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.