En Sevilen 5 Tesettür Tunik Modeli

En Sevilen 5 Tesettür Tunik Modeli

13 Kasım 2018

Tesettürlü hanımlar kendi tarzları doğrultusunda tunik seçimi yapmaktadır. Değişik renk ve desenlerden oluşan oldukça fazla tesettür tunik modeli bulunmaktadır. Tunik giymekten hoşlanan hanımların çok sevdiği beş farklı tunik modeli vardır. Modeller sürekli olarak yenilense de, en çok tercih edilenler bellidir.

 

 1- Gömlek Tunikler

                  

 Tunik çeşitleri arasında en çok ilgi gören tesettür tunik modeli, gömlek tarzda tasarlanmış olanlarıdır. Çünkü bu ürünlerin modası hiçbir zaman geçmemektedir. Rahat ve şık olmaları bakımından büyük ölçüde tercih edilmektedir. Kadınlara şık görünmeleri konusunda avantaj sağlayan gömlek tunikler, kimi zaman gizli düğmeleri, kimi zaman da açıkta görünen düğmeleri ile dikkat çekmektedir. Spor ve klasik giyinmekten hoşlanan kadınlar, bu tarz tunikleri rahatlıkla tercih edebilir. Uzun ya da kısa olarak tasarlanan modeller, oldukça şık durmaktadır.

 

 2- Pantolon Takımlarla Tercih Edilenler

 

 Genç kesim ve çalışan kadınlar rahat olması bakımından pantolon ile birlikte kombin yapabilecekleri tunik modelleri seçmektedir. Hem şık hem de rahat olan ürünlerin oldukça fazla seçeneği bulunmaktadır. Klasik ve spor giyinmekten hoşlanan hanımlar, pantolon takımlarla birlikte tunik tercih etmektedir.

 

 3- Etekle Tercih Edilenler

 

 Tesettürlü hanımlar, özel davetlerde ve arkadaş ziyaretlerinde etekle birlikte tunik kombini yapabilmektedir. Takım olarak tercih edilen bu ürünler, hanımların büyük ölçüde beğenisini toplamış durumdadır.

 

 4- Piliseli Tunikler

 

 Bir yıl modası geçse bile, ertesi yıl yine moda olabilecek türden olan piliseli tunikler, tesettürlü hanımların her zaman için favorisidir. Dolaplarda mutlaka bu modellere yer verilmektedir. Son zamanlarda piliseli tunik kullanımı gittikçe yaygınlaşmaktadır. Vitrinleri süsleyen bu modeller, şık tasarımlarıyla göz kamaştırmaktadır. Pilise detaylar tuniğe güzel bir hava katmaktadır.

 

 5- Önü Kısa Arkası Uzun Tunikler

 

 Ön cepheden bakıldığında arkası ön kısıma göre 10 ya da 15 cm kadar uzun görünen tunikler, kadınların sevdiği modellerdendir. Pantolon ya da taytla kombin edilebilen bu tarz tunikler, kişilere spor bir tarz sunmaktadır. Önü kısa, arkası uzun modeller günümüzde pek çok kadının beğenisini kazanmıştır. İncili, kolları volanlı, kolyeli ya da sade olarak tasarlanan tunikler arasından beğendiğinizi seçebilirsiniz. Güzel bir kombin oluşturarak, şıklık elde edebilirsiniz.

Tesettürlü bayanlar tarafından en çok tercih edilen ve beğeni gören tesettür tunikler www.tesetturpazari.com/tesettur-tunik adresinde.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.