En İlgi Çekici 5 Tesettür Takım Modeli

En İlgi Çekici 5 Tesettür Takım Modeli

21 Kasım 2018

Fark Yaratan 2 Tesettür Takım Seçeneği

 

            Hanımlar için tesettür takım oluşturmak ya da hazır halde satın almak başlı başına bir alışveriş keyfi olmuştur. Bununla birlikte 2018 yılı itibariyle göz dolduran modellerin birbiri ardınca görücüye çıkması ve bu modellerin tamamının orijinal çizgilerde bir önceki benzerlerinden sıyrılarak fark yaratması da ekstra bir ilgiyi kendisine çekmeyi başardı. İşte bu sezonun tanıtılan ve büyük oranda fark yaratan 4 tesettür seçeneği:

 

 1- Çiçek desenli tesettür takım seçenekleri:

Çiçek desenli tesettür takım modelleri hem bahar ve yaz aylarında hem de kışın başlangıcında giyilebilecek türde takımlar. Bu modeller her daim pozitif enerjiyi bünyesinde barındıracak kadar renkli tasarımları da dış yüzeyinde barındırıyor. Sade ve düz çizgilerden sıkılan hanımlar kataloglardan bu ürünleri inceleyerek çok kısa bir süre içerisinde siparişlerini tamamlayabilirler. Çiçek desenli takımları uygun ayakkabılar ve çantalar ile birlikte zengin bir kombin seçeneğine çevirmek de mümkün.

 

 2- Tunik ve İspanyol paça takım seçenekleri:

80'lerin modasını günümüze modern bir bakış açısıyla getiren bu takımlar da kendileri için farklı modeller bakan hanımlar için iddialı bir model sunuyor.

 

 Her Mekana Uygun 3 Tesettür Takım Modeli

 

 1- Etek ve nakışlı tunik modelleri:

Etek ve nakışlı tuniklerden yapılmakta olan kombin seçenekleri hem iş yerlerinde ve ofis ortamlarında, hem de kısa ve uzun yolculuklarda tercih edilebilir. Nakışların nostaljik dışa vurumlar konusundaki başarısı da göz doldurur nitelikte bir ürün seçeneği olarak değerlendiriyor.

 

 2-Elbise yelek takımları:

Elbise ve yelek takımları özellikle düğünlerde ve nişan organizasyonlarında tercih ediliyor. Özellikle dışarıda gerçekleşen açık hava düğünlerinde elbise üzerine geçirilen yelekler farklı bir tasarım unsuru yaratması açısından da dikkat çekici unsurlara sahip. Özellikle orta yaşlı hanımlar tarafından talep edilen bu ürünlerde sezon sonu indirimleri de söz konusu.

 

 3- Üçlü yırtmaçlı ve güpürlü takımlar:

Şıklık yarışında olan hanımlara yeni bir bakış açısı sunan üçlü yırtmaçlı ve güpürlü takımlar tamamen alışılmadık ve çizgi dışı tasarımları ile birlikte gören gözleri hayran bırakıyor. Mor ve bordo gibi canlı renkler de bu modellerde mevcut.

En ilgi çekici tesettür takım modelleri için; www.tesetturpazari.com/tesettur-takim

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.