En Gözde Tesettür İkili Takımlar

En Gözde Tesettür İkili Takımlar

11 Mayıs 2019

 Giyim konusunda birçok kadın kombinasyon yakalayamamaktan ya da yanlış kombinasyon yakalamaktan korkmaktadır. Tesettür giyimde de değişen bir şey yoktur. Fakat tesettür elbiselerin diğer elbiselere göre çok daha avantajlı olduğunu söylemek mümkündür. Bu avantajlar eğer renk uyumu ve vücuda uyumluluk kuralları bilinirse kolay bir biçimde yapılabilir. Tesettür ikili takım seçimi de bu kurallar çerçevesinde en iyi şekilde yapılabilir.

 

 Hatta göz alıcı bir tarz kolayca ve pratik bir şekilde yakalanabilir. Tesettür ikili takımlarda bu uyumu yakalamak için hem elbise seçimine hem de renk kombinasyonuna dikkat edilmesi gerekir. İşte bu kombinasyonları yakalamanın bazı püf noktaları.

 

 Tunik Seçimi Yapmak

 

 Tesettür elbiselerinin belki de en kullanışlı olanı ve en çok tercih edileni tuniklerdir. Tuniklerin bu derece fazla kullanılmasının sebebi hem şık bir duruşa sahip olmaları, hem de tesettür ikili takım elbise uyumunda en iyi giysi oldukları söylenebilir. Bununla birlikte tunikle beraber eğer renk uyumu sağlanabilecek bir alt kombinasyon elbisesi de bulunursa şık bir kombin sağlanabilir.

 

 Özellikle sade tunik seçimi yapılacaksa alt elbisenin de buna göre sade olması göz alıcı olur. Örneğin pembe bir tuniğin altına pembe bir pantolon tercihi son derece uyumlu olacaktır. Bu tesettür ikili kombinin dışında farklı aksesuarlar da farklı renklerden seçilebilir.

 

 Tesettür Pantolonun Önemi

 

 Tesettür pantolonlarının en çok uyum sağladıkları elbiseler genellikle tuniklerdir. Sade renkli pantolonlarla tunikler hem abartılı olmazken hem de şık görünüm sağlayabilir. Pantolon seçimi yapılırken özellikle tunikle olan uyumuna dikkat edilmelidir. Örneğin biraz kısa bir tunik seçilecekse daha geniş bir pantolon seçimi yapmak yerinde olacaktır. Aksi halde fazla kilolu görünme riski olabilir.

 

 En İyi Renk Uyumu Nasıl Sağlanır?

 

 Sade giyimlerde tercih edilen renkler genellikle sade yani daha açık renkler olmaktadır. Ancak bazı durumlarda kişisel tercihler değişme gösterip farklı renkler de tercih edilebilir. Bunun için mutlaka hangi rengin hangi renkle uyumlu olduğuna bakılmalı ve buna göre renk seçimi yapılmalıdır. Örneğin beyaz bir tunik ya da gömleğin altına turkuaz renkli bir etek ya da pantolon tercihi göz alıcı bir kombinasyon olabilir.


2019 bahar-yaz modasının en gözde tesettür ikili takım modellerini www.tesetturpazari.com/tesettur-ikili-takim adresinde bulabilir ve beğendiğiniz ürünü hemen sipariş verebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.