En Fazla Tercih Edilen Tesettür Tunik Çeşitleri

En Fazla Tercih Edilen Tesettür Tunik Çeşitleri

25 Mart 2019

             Tesettür modası her zaman kendini yenilemektedir. Tesettürlü kadınlar daha çok yenilenen ve zengin detaylara sahip olan tesettür tunik modellerini tercih etmektedir. Tesettür tunikleri uzun üst olarak da adlandırabiliriz. Tunik modelleri klasikten spora her giyim tarzına uyum sağlamaktadır. Tesettür tunik modelleri kişisel isteğe göre pantolon veya dar etek üzerine giyilebilir. Tesettürlü kadınlar için tunik çeşitleri birçok renk, desen ve her bedene uygun olarak tasarlanmaktadır. Aynı zamanda her yaş kesimine hitap eden tesettür tunik modelleri hemen hemen her ortama uyum sağlayacak modelleri bulunmaktadır. Viskon, pamuk, keten, kadife, polyester ve likralı kumaşlardan üretilen tesettür tunikler, altına kullanılacak giyim ürünü tuniğin kumaşına göre farklılık gösterebilir.

 

 Tesettür Tunik Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

 

            Tunik alırken dikkat edilmesi gereken birtakım hususlar bulunmaktadır. Satın almak istediğiniz tuniğin ilk önce kumaşına dikkat edilmelidir. Vücudu terletmeyen, vücuda rahatlık hissi veren ve vücudunuza yapışmayan bir kumaş tercih etmek yararınıza olacaktır. Renk olarak satın aldığınız tesettür tuniği ne ile kombin yapacağınıza dikkat etmelisiniz ve renk seçimini ona göre yapmalısınız.

 

            Satın alacağınız tesettür tunik sizin zevkinize hitap etmelidir. Tuniği kolye ile kullanmak istiyor iseniz tuniğin yakasının düz olmasına ve ön kısmında düğme bulunmamasına dikkat edin. Bileklik ve ya bilezik ile kombin yapacak iseniz tuniğin kol kısmında herhangi bir inci ve ya düğme detayının olmamasına özen gösterin. Bu şekilde de kombin yapılabilir fakat sade modele bileklik ya da bilezik aksesuarı daha hoş bir görüntü oluşturur.

 

 En Çok Rağbet Gören Tesettür Tunik Modelleri

 

            Tesettür tuniklerde en fazla günlük yaşam içerisinde kullanılan tek renkli salaş modeller bulunurken ikinci tercih ise hem etek üzerine hem de pantolon üzerine giyilebilen klasik tesettür tuniklerdir. Genç kesim tesettürlü kadınlar daha çok penye tipi tunikleri tercih ederken, farklı tarz arayışında olan kadınlar ise daha çok salaş tunik modellerini tercih etmektedir. Özel gün ve özel gecelerde de kullanılabilen tunikler püsküllü modelleri ile veya asimetrik kesimleriyle tesettür modasıyla yakından ilgilenen kadınların ilk tercihleri arasında yer alıyor.


İlkbahara girmek üzere olduğumuz şu günlerde bahar için en çok tercih edilen tesettur tunik modellerini www.tesetturpazari.com/tesettur-tunik adresinden inceleyebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.