Elbise Dolaplarınızda Tesettür Tuniklerinize Yer Açın

Elbise Dolaplarınızda Tesettür Tuniklerinize Yer Açın

11 Aralık 2018

            Rahat ve salaş duruşları sebebiyle tunikler sık tercih edilen kıyafetler arasında yer alır. Kendinize uygun uzunluk ve ölçülerde tunik modelini satın aldığınızda gardırobunuzdaki hemen hemen her kıyafet ile uyum sağlayabilirsiniz. Tesettürlü hanımlar tunik satın alırken özellikle kesiminin yaz ayına göre kesilmiş olmasına ve kumaşının ince olmasına dikkat etmelidirler. Salaş tarzı ve ince kumaşı ile yakma yapmayan, terletmeyen dökümlü tunikler yaz ayları için uygundur. Tunikler kişiye hem şık bir görüntü sağlarken, hem de günlük hayatta rahat hareket etmenizi sağlar. Ayrıca vücut hatlarını belli etmediği için de tesettüre uygun parçalardandır. Kimi zaman tuniklerin kol kısımları manşetlerle hareketlendirilen modellerinin yanında, yakalı tunik modelleri de vardır. Salaş tarzdaki tunikler ile yaz aylarında çok rahat edebilirsiniz.

 

 Salaş Tunikler Nasıl Kombinlenir?

 

            Salaş tarz bol ve dökümlü tesettür tunik modelleri dar paça pantolonlarla kombinlenebilir. Tunikler eğer istenirse geniş paça pantolonlarla, taytlarla ve kot pantolonlarla da kombinlenebilir. Fakat dar paça pantolon ile kombinlenirse çok daha zarif bir duruş elde edilir. Tunikler her türlü ayakkabılarla birlikte giyilebilir; spor ayakkabılarla birlikte babetler de tuniklerin vazgeçilmesidir. Zarif ve şık bir görüntü için stiletto tarzı ayakkabılarla da uyum sağlar. Spor ayakkabı ya da babet bol paça pantolonu kaldırabilir ama, stiletto gibi ayakkabılar giymek için pantolonun dar paça olması uygundur.

 

 Tesettür Tunik Modellerinizi Yenileyin

 

            Dolabınızdaki tuniklerinizi çeşitlendirmek ve onları renk ve desen yönünden kontrol altında tutmakta yarar vardır. Genel renk eğiliminiz zamanla kıyafetlerinizdeki yenilikleri engelleyecektir. Tuniklerle birlikte giyindiğiniz alt kıyafetleri belirleyin. Pantolonlar, taytlar ve kotları kesimlerine ve renklerine göre ayırın. Daha sonra tuniklerinizin birbiri ile eşleşip eşleşmediğini kontrol edin. Bu kontrol sayesinde hangi parçalara ihtiyacını olduğunu veya hangilerinden vazgeçmeniz gerektiğine karar verebilirsiniz. Parlak ve havalı renklerinizi daha nötr renklerle ve siyahlarla her zaman kullanabilirsiniz. Ancak renkli ve çiçek desenli kıyafetleriniz içen yeni alışverişler yapma ihtiyacı ortaya çıkabilir. Yeşiller, pembeler ve griler için mürdüm ve mavilere ihtiyacı bulunabilir. Sıcak tonları sevenler için pudra ve haki renkler in yanında, sarı ve kırmızı renklere de yer açmakta yarar var.


En tarz tesettür tunik modelleri için; www.tesetturpazari.com/tesettur-tunik 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.