Düğünler İçin Kombine Edilebilecek 6 Tesettür Kap Önerisi

Düğünler İçin Kombine Edilebilecek 6 Tesettür Kap Önerisi

20 Ekim 2018

2018 Tesettür Kap Modelleri

 

            Tesettür kap, omuzdan diz altına kadar olan tesettür modelidir. Tercihen kombine edilen fakat güzel ve gösterişli tasarımı ile sade de giyilebilen bir tesettür elbisesidir. Özellikle 2018 kataloglarında tesettür kap modellerinin kombine edilmesi, tesettür kap kombine konseptini de ön plana çıkarmıştır. 2018 tesettür kap modellerinde dikkat çeken en belirgin özellik ise uzun yıllardır bu modellerin moda olması durumudur. Bu yıl kataloglarda da çok karşılaşılan 2018 tesettür kap kombineleri ışıltı saçarken bu deneyimleri sizin de yaşamanız mümkün.

 

 Düğünler İçin Kombine Edebileceğiniz 6 Tesettür Kap Önerisi

 

 İnce iplik ile kaliteli bir işle ortaya çıkan tesettür kap modelleri şık ve uygun tasarımlar ile kombine edilebilir. Ayrıca tesettür kap modelleri fermuarlı ve düğmeli olarak kullanılmaktadır. Kombine edilmeye uygun bu tesettür kap modelleri aşağıda yer almaktadır.

 

 1- İlk sırada yer alan, sahile vuran dalga mavisi renginde fermuarlı ve kapşonlu olan bu model kombine edilmeye uygundur.

 

 2- Yine fermuarlı olan sıradaki model ise hafif gri rengi ile birlikte kot pantolonla kombine edilebilecek bir tesettür kaptır.

 

 3- Daha turuncu daha açık olan bu model, tesettür kap kombine edilirken her elbiseyi açabilecek bir renge sahiptir. Düğünlerde göz kamaştırıcı olmak hali, böyle olabilirdi herhalde.

 

 4- Tesettür kap fermuarlı kapüşonlu, açık pembe modeli sayesinde bayağı bir parlaklık kazanacaksınız. Açık rengin ışıl ışıl olma tarifi budur! Kapalı renk ile kombine edilse dahi o ışıltı sönmeyecektir.

 

 5- Düğmeli olan tesettür kap modeli koyu sarı modeli ile '' tavırları net '' kadın görüntüsü yaratacaktır. Duruşu ve endamı her elbise ile kombine edilmeye uygundur. Daha açık bir elbise ile dengelenmesi size öz güven katacaktır.

 

 6- Daha kalın iplik ile sıradaki model hem kış giyilebilecek hem de düğünlerde kombine edilebilecek bir modeldir. kapüşonsuz fermuarlı bordo rengi ve zarif kol çizgileri ile oldukça güzel bir tasarımdır. Her kombineye uygun olacaktır.

 

 7- Yok artık dedirtecek V çizgi deseni ile siyah-beyaz-kahverengi karışımı tesettür kap, hemen hemen her yerde giyilmeye müsaittir. Bu model ile kendinizi gizlemeniz pek mümkün olmayabilir...


Düğün ve özel davetlerrde giymek üzere tesettür kap modellerini www.tesetturpazari.com/tesettur-kap adresinden bulabilirsiniz.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.