Düğün Ve Davetlerde Giyilebilecek 6 Tesettür Takım Modeli

Düğün Ve Davetlerde Giyilebilecek 6 Tesettür Takım Modeli

21 Kasım 2018

 Düğünlerde Giyilebilecek 3 Tesettür Takım Modeli

             Hanımlar için abiyeler ve elbiseler dışında tesettür takım modelleri de düğün ve nişan gibi organizasyonlarda popüler bir oranda tercih edilmeye başlandı. Abiyelerin ağır görüntüsü yerine alternatif takımlar bakan hanımlar bu alanda getirilen yenilikler ve göze hoş gelen tasarımlar ışığında tercihlerini bu yönde yapıyorlar. İşte düğünlerde giyilebilecek 4 takım modeli:

 

 1- Simli Garnili Tesettür Kombin:

İlk bakıldığında bir elbiseden hiçbir farkı olmayan bu ürünler derli toplu ve ağırbaşlı görünümleri ile sadece düğünlerde değil kalabalığın bulunduğu tüm organizasyonlarda tercih edilebilecek bir vizyona ve kaliteye sahip. Genellikle siyah olan modelleri satın alınıyor. Naif ve sade tasarımı sayesinde gösterişli kıyafetlerden ziyade minimal çizgilere sahip olan hanımların ilk tercihleri arasında yer alıyor. Simleri sayesinde istenen ışıltı da tam olarak istenildiği gibi sağlanıyor.

 

 2- Kolyeli Tunik Yelek Modelleri:

Bu modeller ise daha çok nişan ve kına gecesi gibi davetlerde tercih ediliyor. Hazır olarak kolyeli olarak satılması ise hem ekonomik açıdan hem de aksesuar seçmekte zorlanan hanımlara rehberlik etmesi açısından avantaj sağlıyor.

 

 3- Asimetrik Tunik Pantolon Takımlar:

Gösterişi sevmeyen ama buna karşın özgün giyinmekten hoşlanan hanımlar için asimetrik kesime ev sahipliği yapan takım modelleri bu kategoride yer alıyor. Şayet bir topuklu ayakkabı veya çanta aksesuarı ile desteklendiği takdirde birçok abiye ve elbiseden aşağı kalır yanı da olmuyor.

 

 Davetlerde Tercih Edilebilecek 3 Tesettür Takım Seçeneği

 

 1- Etek ve Nakışlı Tunik Takımları:

Nakışlı desenleri ile birlikte nostaljik unsurlara göz kırpan bu modeller özellikle altın günü ve benzeri ev organizasyonlarında tercih ediliyor. Kumaşlarının son derece dayanıklı ve hafif olması da hanımlar arasında artı olarak değerlendiriliyor.

 

 2- Elbise ve Yelek Kombini:

Elbise ile yeleği kombin halde satışa çıkaran modacılar özellikle orta yaşlı hanımların bu takım modellerinden son derece hoşnut olduklarının altını çiziyor. Tercih edilen renkleri arasında süt mavisi, kahverengi ve siyah gibi alternatifler bulunmaktadır.

 

 3- Yırtmacı Güpürlü Üçlü Kombinler:

Katıldığı davetlerde orijinal ve göz alıcı görünmek isteyen müşteri kitlesi için yırtmacı güpürlü üçlü kombinler uygun fiyatları ile yeni sahiplerini bekliyor.

Düğün ve özel davetlerde gönül rahatlığıyla tercih edebileceğiniz tesettür takım modellerine www.tesetturpazari.com/tesettur-takim adresinden ulaşabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.