Dört Mevsimin Vazgeçilmezi Tunikler

Dört Mevsimin Vazgeçilmezi Tunikler

11 Şubat 2019

Tesettür Tunikler Her Mevsim Moda

 

            Tuniklerin kimi durumlarda elbise olarak kullanılması da mümkündür. Tuniğin bitiş hizasına göre tercih edeceğiniz bir şort ile tuniği kısa bir elbiseye dönüştürmeniz mümkündür. Yaz aylarında bikinilerin üzerine pareo gibi giyilebilen tunikler, tesettürlü kadınlar tarafından da seviliyor.

 

 Her Giysinin Üstüne Gider

 

            Tunikler, herkes kesim için uygun bir giyim ürünüdür. Kadınların basen bölgesini kapatması ve fazla kiloları gizlemesi sayesinde çok sevilen tunikler, tesettürlü kadınların da dolaplarının ayrılmaz bir parçası. Tesettür tunik modelleri, günün her saatinde kullanılabilir özellikleriyle renk renk ve desen desen üretiliyor. Yılın modasına uygun olarak üretilen tuniklerde yeni yılın modelleri şimdiden belli oldu.

 

 Tuniklerde Doğaya Dönüş

 

            Tuniklerde doğaya dönüş başladı. Timsah ve yılan desenli modeller, geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da oldukça revaçta. Tesettür tunik modellerinin ayrılmaz bir parçası olan düze çizgiler de hangi yıl olursa olsun stil sahibi kadınların olmazsa olmazları arasında. Kış aylarında triko tuniklerin ön plana çıkmasıyla tek renk ve kendinden desenli tuniklerin kullanımı oldukça yaygınlaştı. Tuniklere el örgüsü izlenimi vermek için saç örgüsünden baklava desenine kadar onlarca kültürel deseni tuniklerin dokusuna kazandıran tekstil firmaları, tekstil sektörünün başkenti olan ülkemizde uygun fiyatlarla kaliteli ürünler sunmaya devam ediyor.

 

 Tuniklerde Renk Seçenekleri

 

            Yaz aylarında kırmızı, turuncu, sarı gibi canlı renkler, kış aylarında ise kahverengi, bej ve siyah gibi renklerin kombine edilerek kullanılması çok geride kaldı. Günümüzde her mevsim, her renk tunik bulmak mümkün hale geldi. Özellikle pastel tonlarındaki tunik modelleri soft görünüşleri ve yumuşak dokularıyla kadınların gönlünü kazanıyor. Nefes aldıran, pamuklu kumaştan üretilen tunikler, tuniğin içerisinde gün boyu terlemeden rahat etmenizi sağlıyor. Bu sayede terlemeye karşı kötü kokuların sizi ve çevrenizdekileri rahatsız etmesinin önüne geçiliyor. Tunikler her yılın modası olmaya devam ediyor.

Her mevsim rahatlıkla tercih edebileceğiniz tesettür tunik modellerini www.tesetturpazari.com/tesettur-tunik adresinden inceleyebilirsiniz.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.