Dört Mevsim Kap Şıklığı İçin Dört Öneri

Dört Mevsim Kap Şıklığı İçin Dört Öneri

22 Ekim 2018

             Yeni moda trendlerinde tesettür kap kullanımının oldukça yaygınlaştığı görülüyor. Pratik kullanımlı, şık bir seçim olan kaplar, gerek günlük yaşamda gerekse daha şık olunması gereken özel günlerde, hem de her mevsim giyilebilir. Bu konuda bilinecek bazı detaylar, işinizi kolaylaştıracaktır.

 

 1. Kış Aylarında Canlı Renkleri Seçebilirsiniz.

 

             Bilindiği üzere kap modelleri hem yazlık hem de kışlık kumaşlardan, oldukça geniş bir seçenek yelpazesinde hazırlanıyor. Kışlık kapları canlı renklerden seçmek, sizi soğuk günlerde daha enerjik bir havaya büründürebilir. Bilindiği gibi kış ayları soğuk olması dolayısıyla, insanların daha durgun ve düşük enerjili hissettiği dönemlerdir. Bu dönemleri daha keyifli geçirmek isterseniz, soğuk günlerde üzerinize aldığınız kıyafetlerin renklerini canlı renklerden seçebilirsiniz.

 

 2.Yazlık Kaplarda Terletmeyen Kumaşları Tercih Edin

 

             Kış aylarında olduğu kadar yazın da giyilebilen kap modelleri, yazı oldukça ferah şekilde geçirmeye yardım ediyor. Ancak bu ferahlığın sağlanması için kumaş seçimi önemli bir kriter. Yazın pamuklu kumaşlardan tasarlanan tesettür kap modellerini seçerseniz, oldukça rahat edersiniz. Naylonlu veya sentetik kumaşlar, yaz için hiç uygun değildir. Ayrıca yazın daha açık renkleri seçmek, güneş ışınlarından daha az etkilenmenize yardım edecektir.

 

 3.İlkbaharda Baharın Dokunuşunu Hissetmek İçin

 

             İlkbahar ayları, uzun, karanlık ve soğuk kış döneminden sonra doğanın yeniden canlandığı, insanların içinde pozitif bir enerjinin açığa çıktığı dönemlerdir. Dört mevsime hitap eden kap modelleri ile ilkbaharda da şık ve pozitif hissetmeniz mümkün. Bunu sağlamak için ilkbaharda seçeceğiniz modellerde çiçek desenlerini, insanın ruhunu canlandıran pembe, fuşya, mürdüm rengi gibi renkleri tercih edebilirsiniz. Bu mevsim için seçeceğiniz kıyafetlerde, nisan yağmurlarını veya akşamların serinliğini hesaba katarak, çok ince olmayan ama terletmeyen kumaşları tercih etmek faydalı olacaktır.

 

 4.Sonbaharda Hastalanmamak İçin Dikkatli Seçimler Yapın

 

             Sonbahar, renkli yaz günlerinin ardından biraz sönük geçen bir mevsimdir. Bu nedenle insanların enerjileri biraz düşer. Bu mevsim aynı zamanda aniden soğuyan havalara karşı hazırlıklı olmayı gerektirir. Bu mevsimde seçeceğiniz tesettür kap modellerinin ani hava değişimlerine karşı sizi koruyan ama çok da kalın olmayan kumaşlardan üretilmesi tercih sebebidir. Renklerde ise, sonbahar tonlarını tercih edebilirsiniz.


Birbirinden şık mevsimlik kap modelleri için; www.tesetturpazari.com/tesettur-kap

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.