Dolabındaki Elbiseleri Eşleştiremeyenlere Altın Öneriler

Dolabındaki Elbiseleri Eşleştiremeyenlere Altın Öneriler

29 Ocak 2019

 Dolabınızda Çok Fazla Siyah Kıyafet Varsa

 

            Siyah kıyafetler herkesin dolabında bulunan bir renktir ve tesettür giyim tarzını tercih edenler de bazen fazla miktarda olabilmektedir. Her kıyafetle kullanıldığı zaman iyi bir tamamlayıcıdır. Ancak baştan aşağı siyah giyinenler için bir süre sonra sıkıcı hale gelebilmekte ve dolapta başka kıyafetinin olmadığını anımsatır. Siyah renkli kıyafetleri nötr renklerle ve aksesuarlarla canlandırabilirsiniz. Siyah pantolonunuz için sarı, yeşil, beyaz gömlek veya tunikler satın alabilirsiniz. Hem günümüzde online satış sitelerinden her kıyafetin farklı renklerini ve fiyatlarını bir arada görmek ve değerlendirmek artık daha kolay.

 

 Dolabınızda Siyahın Gücünü Azaltın

 

            Çok fazla çaba harcamadan siyah kıyafetinize mavi renkte bir ceket ekleyebilirsiniz. Siyah renklerden vazgeçmekte zorlanıyorsanız, koyu mavi, asker yeşili ve bordo gibi renklerle geçiş sürecini hızlandırabilirsiniz. Atacağınız birkaç adımla tesettür kıyafetlerinizi yeni renklerle tanıştırabilir ve kendi stilinizi değiştirebilirsiniz. Siyahı her zaman ana renk olarak kullanabilirsiniz. İkili tesettür takımlar ile diğer tesettür elbise modelleri siyah renklerle daha rahat birleştirilmektedir. Turuncu, altın, pembe ve bordo gibi renklerden seçilecek eşarplar seçebilirsiniz. Alışveriş yaparken her zaman dolabınızdaki siyah renkli elbiselerin modellerine uygun kıyafetler seçmeye dikkat edin. Siyah eşarpların yerine daha sıcak soft renklere yönelebilirsiniz. Çünkü eşarplar kıyafeti bütünlemek yanında kış aylarında da sizi sıcak tutacak parçalardır. Onlara fazla renk katmak yerine kıyafetin renginde modeller seçilebilir.

 

 Severek Alınan, Ancak Giyilmeyen Tesettür Kıyafetler

 

            Bu tür kıyafetler daha çok başkalarının üzerinde görüldüğünde veya online satış siteleri incelenirken ani kararla alınan kıyafetlerdir. Herkesin kendine özgür bir giyim tarzı olmasına rağmen, çoğu zaman başkalarının üzerindeki renk ve desenleri kendi tarzımıza uydurmak isteriz. Bu istek bazen olumsuz sonuçlanabilmektedir. Ancak vazgeçmemek ve o giyilmeyen kıyafeti hayatın içine katmak kolaydır. Eğer sadece bir sezon giyinmek için aldığınız kıyafetleriniz varsa, bunların üzerinde yeni parçalar alarak yeni bir model oluşturabilirsiniz. Aynı şekilde giymediğiniz kıyafetiniz için belki de uygun ayakkabı ve aksesuarınız olmayabilir. Bunun için ayakkabı ve çantalarınızı gözden geçirin. Sivri burunlu bir stiletto ayakkabı ile birlikte uyum sağlamadığı için kaldırdığınız elbiselerinizi, spor ayakkabı ve babetlerle deneyin. Zorlandığınız durumlarda mağaza ve online satış sitelerinin sayfalarındaki modelleri inceleyin. Bu modelleri incelemek size yeni kıyafetler oluşturma fikri verecektir.

 
Yepyeni elbise modelleri için; www.tesetturpazari.com/tesettur-elbise 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.