Dış Giyim Olarak Tercih Edilebilecek Tesettür Giyim Önerileri

Dış Giyim Olarak Tercih Edilebilecek Tesettür Giyim Önerileri

29 Ekim 2018

 Bayanların dış görünüşlerine dikkat etmeleri kıyafetlerine özen göstermeleri dış giyim için de geçerlidir. Kap, Ferace gibi dış giyim ürünleri bayanların hızlı bir şekilde hazırlamalarını sağlamaktadır. Bu yönden de dış giyim ürünleri oldukça çeşitlidir ve farklı modellere sahiptir.

 

 Trençkot

 

 Özellikle ilkbahar ve sonbahar aylarında kullanılan ve daha ince yapıdaki modellerin ise yazın da kullanılabileceği trençkotlar trendi geçmeyen parçalardandır. Trençkotlar tesettür giyim de kullanılan bir geçiş dönemi kurtarıcısıdır. Zamansız parçalar arasında yer alan şık ve stil sahibi görünümü ile etekler pantolonlar ile uyum sağlamaktadır. Bej rengi ve toprak tonlarındaki trençkotlar hem sokak modasında etkin olarak kot pantolonlar spor ayakkabılar ile etkin olarak kullanılmakta aynı zamanda da şık ve zarif görünüm ile davetlerde klasik bir biçimde kullanılmaktadır. Bu amaçla da trençkotlar pastel renklerde, parlak deri dokuları ve farklı renkleri ve gece şıklıkları için payet dokuları şeklinde tasarlanmıştır.

 

 Sportif Kaplar

 

 Gençlerin günlük kullanımı için ve rahatına düşkün olanların kullanımına uygun olarak eşofman mantığı ile üretilen kaplar bulunmaktadır. Spor yaparken tesettür giyim için de ideal olan bu kaplar fermuar, file gibi detayları ile rahat bir stil oluşturuyor. Kapüşon detayı da yine bu kaplarda kullanılarak biraz daha sportiflik katılmıştır. Günlük hayatta konforu ve rahatlığı arayanların tercih edebileceği modeller arasındadır. Sportif kap modellerinin boyları tam boydan olanlarda kombin yapma telaşı olmayan kullanım mümkündür.

 

 Ara Boy Ceketler

 

 Fransız ara boy olarak geçen tesettür anlamında giyim için de kombin yapılabilecek dış giyim parçaları farklı modellerde ve renklerde bulunmaktadır. Düğmeli, fermuarlı ve kuşaklı detayların bulunduğu ceketler şal yaka olanlar ve inci detaylı olanlar bulunmaktadır. Kişilerin kendi stilleri ve genel anlamda hangi tarza sahip oldukları doğrultusunda dış giyim olarak ara boy ceketleri tercih edebilirler. Bu ceketlerde yine sezonun oldukça trend olan ekose, çizgili, kareli gibi desenleri kullanmaları stil sahibi bir görünüm sağlayacaktır. Yaz aylarında ince modellerin ve kumaşlardan oluşan ara boy ceketler günlük açıdan stilinizi yansıtmakla kalmayıp giydiğiniz kıyafetleri de etkileyerek daha havalı bir görünüme sahip olmayı sağlamaktadır.

 
Size en çok yakışacak tesettür giyim modellerine www.tesetturpazari.com/tesettur-giyim adresinden ulaşabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.