Desenli, Sade Renkli, Spor Detaylarda Olan Tesettür Triko Tunikler

Desenli, Sade Renkli, Spor Detaylarda Olan Tesettür Triko Tunikler

12 Aralık 2016

Mevsim koşullarına uyumlu giyinmek hem mevsim koşullarından daha az etkilenmenizi, hem de farklı mevsimlerin renklerini giyim tarzınıza yansıtmanız itibari ile daha şık seçimler olacaktır. Sonbahar- kış koleksiyonları içerisinde kumaşlar daha kalınlaşmakta ve renkler daha pastel tonlara doğru geçiş yapmaktadır. Bu alanda tesettürtriko tunikmodelleri de kullanılabilecek dış giyim ürünleri arasında yer alıyor. Tunik seçimleri özellikle genç tesettürlü bayanların farklı tasarımları ile en çok tercih ettiği tesettür giyim ürünleri arasında yer alır. Kullanım alanınıza göre farklı boylarda, desenlerde modeller tercih ederek çok daha rahat kıyafetler tercih edebilirsiniz. Bu mevsimlerde kahvenin farklı tonları çok fazla tercih edilebiliyor. Bunun yanında renk olarak siyah öne çıkmakta safran, mürdüm, haki, gri ve bordo gibi renk tonları da soğuyan havalarda tercih edilen renk tonları arasında yer alıyor.

Boyut olarak ta ayak bileklerine kadar uzanan modeller bulabilmek mümkün olmakta ya da dizlere kadar uzan boylarda tesettür triko tunik modelleri de vitrinlerde yerlerini almaktadır. Kalıp olarak dış mekanlarda kullanacaksanız daha bol kesimler tercih edilebilir, iç mekanlarda kullanılacaksa daha dar kalıplarda tercih edilebilir. Dökümlü modeller bulunabiliyor, trikosu daha kalın ya da daha ince kumaşlarla elde edilen modellerde şıklık oluşturmaktadır. Her yaştan ve beğeniden tesettürlü bayanlara özel ürün modeli bulabilmek mümkün olmaktadır.

Çizgili desenler çok fazla tercih edilmekte, özellikle ayak bileklerine kadar inen tesettür triko tunik modelleri pantolon kullanımları ile kullanışlı günlük kombinler oluşturmaktadır. Triko modeller içerisinde de yarasa kol modelleri bulabilmek mümkün oluyor. Özellikle kısa kollu tunikler bulunmakta, desenli modelleri tek renk uyumlu bir badi kullanımı ile tamamlamak mümkün olmaktadır. Triko modellerin yakaları genellikle yuvarlak olmakta, bazı modellerde atkı tarzında geniş yakalarda tercih edilebiliyor. Bu modeller içerisinde de kapüşonlu kullanımlara yer verilebiliyor. Spor tarzlarda olan genç tesettürlü bayanlar için sunulan bu modeller ile pratik kombinler elde edebilmek mümkün olmaktadır. Etnik desenler, kilim motifleri, çizgili kareler, ekoseli modeller triko modellerin farklı tasarımlarını oluşturan detaylar arasında sayılabilmektedir.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.