Davet Ve Düğünler İçin Şık Tesettür Giyim Önerileri

Davet Ve Düğünler İçin Şık Tesettür Giyim Önerileri

11 Eylül 2018

 Dantel ve İnci Bir Arada

 

 Dantel ve inci gibi şık ve zarif olan detayların bir araya geldiği abiye modelleri düğün ve davetler için tasarlanmıştır. Dantel detayı yapısı gereği şık ve zarif bir görünüş oluşturarak materyal olarak kullanıldığı parçaya oldukça hoş bir hava katmaktadır. Aynı zamanda tesettür giyim anlamında da abiyeler birçok renk, model seçenekleri bulunmaktadır. Bu modeller ve renkler arasında bayanların yapması gereken kendi vücut tipine göre olan modeli ve kendisine yakışan renk ve tonlarını bulmaktır. Abiye ve kıyafet seçimlerinde bazı renkler modeli daha gösterişli hale getirip aynı zamanda da ilgileri üzerine toplamaktadır. Dantel ve inci gibi başlı başına iki büyük ve şık detayın bir araya gelmesi de abiyeye zenginlik katmaktadır.

 

 Pelerin Detaylı Abiyeler

 

 Özel olarak tasarlanan abiye modelleri içerisinde pelerin olan ve abiyeye şıklık katan bu detay tesettür giyim dahilinde kullanım kolaylığı da sağlamaktadır. Abiyeler ile ceket giymek istemeyen ve gidilen ortamda ceketin yerini tutacak pelerin ile şık bir kombin meydana gelmiş olmaktadır. Ayrıca pelerin ile beraber kullanılan abiyede ki güpür ve inci işlemeleri de abartıya kaçmadan ortamdaki tüm gözleri size çevirecektir.

 

 Tüllü Abiyeler

 

 Tül detayı da günlük etek ve elbiselerde de kullanıma başlanmış olsa da abiye modelleri içerisinde en çok da tül detayına yer verilir. Spesifik olarak etek kısımlarında tercih edilen bu detay viskon veya başka tür kumaş üzerine uygulanmaktadır. Bu şekilde alttaki kumaş ile aynı renge sahip olan tül abiyeyi şıklıkta bir basamak yukarı çıkarmaktadır. Tül detayını farklı şekillerde abiyeler de kullanmak da mümkündür. Tül aynı zamanda sade bir detay olduğundan ötürü abiye üzerindeki diğer detaylar fazla ve abartı olmayacaktır.

 

 Payet Elbise ve Abiyeler

 

 2018 yılı içerisinde payet kumaşının sokak stili olarak da kullanılması yaygınlaşsa da hala gece davetlerinin ve düğünlerinin vazgeçilmezi konumundadır. Payet kumaşın verdiği ışıltı ile geceye şıklık katmak mümkündür.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.