Çalışan Bayanlara 5 Farklı Model Tesettür Tunik Önerisi

Çalışan Bayanlara 5 Farklı Model Tesettür Tunik Önerisi

08 Kasım 2018

 Çalışma hayatı, büyük bir ciddiyet ve sıkı bir tempoyu gerektirir. Bu temponun içinde her zaman enerjik olmak şarttır. Bu enerjiyi kimi zaman giydiği kıyafetlerin şıklığından ve rahatlığından alan bayanlar, bu sayede kendilerini çok daha iyi hissederler. İş yerinde kendinizi rahat hissetmenizi sağlayacak tesettür tunik tasarımlarını sizler için araştırdık.

 

  1. Asimetrik Kesimli Tuniklerle Her Zaman Şık

 

            Yakın dönemlerin modasında son birkaç yıldan bu yana asimetrik kesimli etek uçları ilgi görüyor. Bu etekler elbiselerde olduğu kadar tuniklere de yansıdı. Hatta elbise havasında tasarlanan asimetrik kesimli tunikler, özellikle çalışan hanımlar tarafından beğeniliyor. Sizler de bu tür bir tunik sayesinde gardırobunuza birkaç farklı kombin ile giyebileceğiniz bir parça kazandırabilirsiniz.

 

  2. Gömlek Tarzı Tuniklerle Rahatlığı Hissedin

 

             Günümüzün tesettür tunik modasında asimetrik kesimler kadar öne çıkan bir model olan gömlek tunikler, hem dar kesimli etekler ile hem de pantolonlar ile rahatlıkla kombin edilebilir. Pratik bir kullanıma sahip olan bu tunikler, iş yerinde ciddi bir görünüm sunmaya yardımcı olurken aynı zamanda rahat etmenizi sağlıyor.

 

 3. Ceket Görünümlü Tuniklerle Ofisin En Şık Çalışanı Olun

 

             Sonbahar veya ilkbahar gibi ılık havalarda giymeye son derece uygun olan ceket görünümlü tunikler, birçok farklı modele sahip. Altına kumaş bir pantolon giyilerek kombin edilebilen bu ürünler, aynı zamanda dar kesimli modelleri içeren eteklerle de kullanılabilir. Bunların içine, tuniğin rengine uygun bir gömlek veya bluz giyerek, mükemmel bir kombin elde etmeniz mümkün.

 

 4. Kemerli Tunikler Çalışanların Vazgeçilmezi

 

             Uyumlu iki renkten tasarlanan tuniklerin son dönemlerde belinde şık bir kemerle tamamlandığını görüyoruz. Bu modeller, çalışan bayanlar için oldukça iyi bir seçim oluşturuyor. Bu modellerin iyi bir yanı, gerektiğinde kemeri çıkarıp, sade haliyle kullanmanıza imkan sunması. Böylelikle satın alacağınız tek bir tunik ile iki ayrı giysiye sahip olabilirsiniz.

 Çalışan bayanlar için en uygun tesettür tunik modelleri www.tesetturpazari.com/tesettur-tunik adresinde incelenebilir.

  5.Desenli Tuniklerle Enerjik Bir Hava

             Çalışanlar genelde düz renkli ve sade kıyafetleri tercih ederler. Fakat abartısız desenlere sahip olan tunikleri düz renkli bir pantolon veya etekle kombin ederek kullanmanız, sizi oldukça enerjik ve şık bir havaya kavuşturacaktır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.