Bu Yıl En Çok Tercih Edilen Tesettür Elbise Modelleri

Bu Yıl En Çok Tercih Edilen Tesettür Elbise Modelleri

27 Nisan 2019

            Bu yıl da tesettür elbise modellerine olan ilgi, popüler bir noktaya vardı. Düğünlerde abiyelere alternatif olarak düşünülen, giyen herkesi hem lüks hem de şık gösteren tesettür elbise seçenekleri makul fiyatlarıyla da dikkat çekiyor. Sadece düğünlerde değil her türden özel günde ve davetlerde de tercih edilen bu giyim modelleri, uzun ömürlü giyimler sunmasıyla da tercih sebebidir.

 

 Yıldız Detaylı Tesettür Elbiseler

 

            Bu yılın en çok tercih edilen tesettür elbise modellerinin başında yıldız detaylı tesettür elbise modelleri geliyor. Ayrıntılara önem veren ve bunu mümkün olduğunca sade aksesuarlar ile desteklemek isteyen müşteri kitlesi için idealdir.

 

            İki iplik penye kumaşı ile imal edilen bu ürünlerde yıldız detayları hem karın hem de gövde kısmında yer alıyor. Elbisenin rengiyle birebir aynı olan yıldız motifleri şıklığı minimal desenlerde arayanlar için uygundur. Kış mevsimlerinin vazgeçilmezi olan bu modeller hem şık hem de korunaklı bir elbise olarak sıklıkla sipariş edilmektedir.

 

 Spor Elbiselerde Satış Yükseliyor

 

            Beş yıl öncesine kadar elbise dendi mi akla hemen abiye modelinde, ağır ve tumturaklı modeller gelirdi. Ancak zaman geçtikçe alıcı kitlesinin talepleri ve istekleri de büyük oranda değişti. Bunun en büyük örneği ise spor elbiselere olan ilginin gözle görülür oranda artmasıdır. Bu sene binlerce kadın tarafından incelenen ve satın alınan uzun keten elbiseler sportif çizgileriyle dikkatleri üzerine çekti.

 

            Yakanın alt kısmında yer alan iki cep ve aksesuar düğmesi de sportif unsurları klasik çizgilerle bütünleştirmeyi başardı. Gövde kısmından karın kısmına kadar uzanan düğmelerle şıklığı tamamlama mümkün. İnce keten olduğu için sıklıkla yazın tercih edilen ve krem rengi son derece revaçta olan ürünler, bu yılın en çok satılan elbiseleri arasında yer alıyor.

 

 Bu Yılın En Çok Satan Diğer Elbise Modelleri

 

            Farklı olarak tanımlanabilecek nitelikli çizgilerle imal edilmiş zincir desenli elbiseler, bu yıl genç kuşak tarafından sıklıkla satın alındı. Klasik bir dışa vurum olarak volan kol ile desteklenen bu ürünlerde asimetrik kesimler elbisenin geneline farklı bir hava katmayı başarıyor. Likralı örme kumaştan üretilen bu elbiselerdeki zincir desenleri hem kol hem de gövde kısmında yer almaktadır.


Bu yıl en çok tercih edilen tesettür elbise modellerini www.tesetturpazari.com/tesettur-elbise adresinden takip edebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.