Bu Sezonun En Yeni 4 Tesettür Kap Modeli

Bu Sezonun En Yeni 4 Tesettür Kap Modeli

20 Kasım 2018

             Şık ve rahat bir kullanım sunan tesettür kap modelleri sürekli yeni tasarımlarla beğenilere sunuluyor. Bu sezonun en çok rağbet gören modelleri arasında gerek spor giyime gerek abiye veya günlük giyime uygun birçok modelle karşılaşıyoruz. Bu modeller oldukça çeşitli renk alternatifleriyle sunuluyor.

 

 1. Fermuarlı ve Cepli Modeller

 

             En çok tercih edilen modeller arasında boydan fermuarlı ve cepli tasarımlar oldukça ilgi görüyor. Modelin fermuarlı olması, pratik kullanım sunarken sahip olduğu cepler de spor bir hava kazandırıyor. Bu tarza sahip modeller, genellikle sezonun gözde renkleri olan haki yeşil, taba rengi, lacivert, ve mavi tonlarında sunuluyor. Altında kot pantolon ve spor ayakkabılarla kombin edilen bu kaplar, son dönemde rahat ve şık görünmenin bir seçeneği olmuş durumda.

 

 2.Çift Düğmeli Pileli Kaplar

 

             Bazı kap modellerinde kullanılan çift düğme detayı, bu ürünlere bir ceket havası kazandırıyor. Bu sayede özellikle çalışan bayanlar bunlara oldukça ilgi göstermekte. Etek uçlarında kullanılan pileler geniş ve kalın olarak tasarlanıyor. Bu tarz ürünlerde yaka olarak genelde hakim yaka kullanılması, şıklığı tamamlayan başka bir unsur. Dar paçalı pantolon ve taytlar ile rahatlıkla giyilebilen bu modeller, babet ayakkabılarla tamamlanabilir.

 

 3.Asimetrik Kesim Etekler

 

             Günümüz modasında oldukça sevilen bir tarza dönüşen asimetrik kesim etekler kap modellerinde de tercih ediliyor. Bu modellerin arka kısmı diz arkasından daha aşağılara kadar uzanırken, ön kısmı ise, diz üzerinde bırakılıyor. Veya modele göre asimetrik kesim eteğin yan kısımlarında uygulanabiliyor. Bu kesim şekli, günlük giyimde tercih edilebildiği gibi abiye modellere de çok iyi uyum sağlamakta.

 

 4. Geniş Yakalı ve Kalın Kuşak Detaylı Modeller

 

             Bir diğer çok beğenilen kap modeli de iki yana doğru açılan geniş yakalarla tasarlanıyor. Bu yakaların en güzel özelliği, gerektiğinde kapanarak, soğuk havalarda koruma sağlaması. Bunu sağlamak için yaka üzerinde kullanılan düğmeler veya boydan boya bir fermuar söz konusu. Belde kullanılan kalın kuşaklar, geniş yakalarla birlikte mükemmel bir uyum sağlıyor. Bu modelleri her yerde giyebilmek mümkün. Hem çalışma ortamında hem günlük giyimde oldukça ideal bir kullanıma sahipler.


Sezonun en yeni tesettür kap modellerini www.tesetturpazari.com/tesettur-kap adresinden inceleyebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.