Abiye Modelleri İle Uyum Sağlayacak Aksesuarlar Nasıl Seçilmeli?
11 Şubat 2018

Güzel bir abiye modeli seçimi yapıldığı zaman özellikle de yeni sezon moda bünyesinde satın alınmış bir giyim olduğunda mutlaka farklı aksesuar çeşitleri de bu konuda seçilmeli ve kullanılmalıdır. Eğer gidilmek istenen özel bir davet ve organizasyon ile bir de farklı yerler için mutlaka bir bütünlük sağlanmak isteniyorsa bu konuda değişik aksesuar çeşitleri abiye modeline yakıştırılmalıdır. Bu bağlamda özellikle de mutlaka ilk olarak ayakkabı seçimi büyük bir önem taşır. Tabii konu bir abiye modeli olduğu zaman mutlaka hanımlar topuklu ayakkabıdan vazgeçmemelidirler. Özellikle de başta siyah olmak üzere değişik koyu tonlarındaki renkler altında uzun ve ince topuklu ayakkabı seçimi yapılmalıdır. Bu sayede uzun bir abiye seçimi kapsamında ya da kısa abiye olsun hiç fark etmez topuklu ayakkabılar mükemmel bir bütünlük sağlayarak şıklığı güçlendirir.

2018'in Modasında Hangi Trendler Var?
07 Şubat 2018

Moda trendleri her yıl kendini yeniler. Bu trendlerde bazen geçmişten gelen detaylar, günümüzün yeni çizgileri ile bütünleşir bazen de tamamen yeni bir şeyler denenir. Bu yılın modasında bu her iki olguyu da görmemizi sağlayan birbirinden başarı tasarımlar var. Bu tasarımlar vitrinlerdeki yerlerini alırken herkesin zevkine hitap eden hoş detaylar dikkat çekiyor.

  Özlenen Nostaljik Detaylar

 

            80'li yılların moda tasarımlarında unutulmayan bir detay olan geniş görünümlü omuzları destekleyen ceketler, bu yıl eskisi kadar abartılı olmasa da yeniden aramıza döndü. Ceketlerde maskülen olarak adlandırılan iddialı duruş, bu yıl güçlü görünmek isteyen kadınların tercihi olacak. Özellikle iş yaşamında aktif biçimde bulunan bayanlar tarafından oldukça sevilen bu ceketlerdeki dik omuzlar ve keskin çizgiler göz dolduruyor. Ayrıca bayanlar için hazırlanan takım elbise modellerinde de bu duruş vurgulandı.

2018 Tesettür Modasında En Yeni Trendler Nelerdir ?
07 Şubat 2018

Bayanların 2018 yılında merakla beklediği tesettür elbise modelleri modaya eklenmiştir. Her geçen yıl yeniliklerini artıran tesettür elbise modası bu sezon yepyeni tarzlar ile bayanların beğenisine sunulmaktadır. Tesettür modasında bu sezon en çok beğenilen tasarımlardan elbiseleri oluşturduğunu görebilirsiniz. İç dünyanızı aydınlatacak olan bu elbise modelleriyle çok mutlu bir gün geçireceksiniz. Üstelik gittiğiniz davetlerde herkes dikkatle sizi izliyor olacaktır. Çünkü elbise çeşitlerinin modaya göre tasarlanması bu konuda büyük etken sağlamıştır. Şık tasarımlarıyla ilgi odağı olan tesettür elbise bu sezonda harika bir görüntüye sahiptir.

Tesettür Giyimde Şık Olmanın Yolları Nelerdir?
06 Şubat 2018

Güzelliği ön planda tutmak, güzelliği ön plana çıkarmak kadının doğasında vardır. Bu durumla tesettür giyimde de karşılaşırız. Kadınların güzel görünmek adına son modelleri takip etmek de üreticiler ise bu talep yönelik arz ihtiyacını karşılamak için yepyeni modelleri piyasa sürmektedir.

 

            Fakat şıklık denilince akla daima yepyeni modeller gelmez. Kimi kadınlar klasik tesettür giyimden vazgeçmemekte, kimileri ise klasik giyimle yeni modelleri ustaca harmanlamaktadır. Tüm bu ihtiyaçlara cevap veren tesettür giyim üreticileri de her zevke uygun tasarımlar oluşturabilmek adına klasik modellerin temel özelliklerini koruyarak küçük eklemeler yapabilmektedir

Yılın Yeni Tesettür Kap Modelleri Neler?
03 Şubat 2018

2018 Yılında Tesettür Kap Modelleri Nasıl?

 

            Son on yılda tasarımcılar ve modacılar tarafından piyasa sürülen tesettür kap modelleri ilgi ile karşılanmış ve hanımlar tarafından sıklıkla giyilen ürünlerin başında gelmektedir. Bilindiği üzere bir ürünün tesettür kap kabul edilmesi için dizlerinin altına kadar uzanması ve ince bir kumaş yapıya sahip olması gerekmektedir. Bu da hem hırka hem de ince kaban şeklinde kullanım seçeneklerini arttıran çok yönlü bir giyim seçeneği sunmaktadır. 2018 yılında ise birbirinden farklı ve cazip tesettür ürün kataloglarında ilk sırada yine kap modelleri aldı.

Yeni Tarz Kaban Modellerinde Neler Var?
03 Şubat 2018

Soğuk havaların vazgeçilmez dış giyim ürünlerinden biri olarak başı çeken birbirinden şık renk ve model altında uyumlu bir şekilde tasarımları gerçekleştirilen tesettür kaban modelleri, bu yıl oldukça değişik tarzlarda hanımları daha havalı şekilde gösterecek üretimler altında piyasa sunulmuş durumdadır. Özellikle iç kısmı tamamen yün ile hazırlanmış özel kumaş yapısı kapsamında en soğuk havalarda dahi sıcak tutma özelliği tanıyan bu kaban modeli çok uygun fiyatlara kapsamında satın alınabilir ve kalitesi sayesinde uzun yıllar kullanım imkanı bulunabilir. Üstelik görsel anlamda bu sene daha canlı ve parlak renkleri ön plana çıktığı birbirinden güzel kaban seçenekleri içerisinden herkes kendi zevk ve beğenileri kapsamında güzel bir seçeneğe tercih edebilir.

Tesettür Kap Ve Pardösü Arasındaki Farklılıklar
03 Şubat 2018

Her kadın güzel giyinmek, güzel görünmek ve kendini güzel hissetmek ister. Bu şekilde de özgüvenleri artan kadınlar, çok daha sosyal olabilmekte ve nezaketli fıtratları ile toplumların erkek egemen yapıya sahip olmamasını sağlamaktadırlar. Güzel giyinmek her kadının hakkıdır ve bunun için de doğru giyinmek, nasıl giyineceğini bilmek gerekmektedir.

 

            Tesettür giyinmek, daha muhafazakâr yapıya sahip bayanların bedenlerini hissettirmeyecek şekilde giyinmesi manasına gelmektedir. Son yıllarda tesettür modasına olan ilginin ve tesettür giyinenlerin sayılarının çoğalmasına binaen çok yeni ve albenisi olan tesettür modelleri üretilmeye başlanmıştır. Bu yeni moda tasarımlarından biri de tesettür kap olarak adlandırılan tekstil ürünüdür.

Tesettür Kap Modellerinin Özellikleri Nedir?
01 Şubat 2018

Her sezon birbirinden güzel modelleri piyasaya çıkan ve hanımlar tarafından ortak bir şekilde değişik model ve renkleri kapsamında uyum sağlamış olarak satın alınan tesettür kap modelleri, birçok değişik özelliği ile hanımların ilgisini çeker. Bu özelliklerden biri hiç şüphesiz oldukça hafif bir özelliğe sahip olan ve aynı zamanda soğuk havalarda korumalı bir imkan tanıyan kaliteli kumaş yapısı altındaki dengesi sayesinde dışarıda olunan saatler süresince herhangi bir yorgunluk vermeden giyme imkanı sunmasıdır. Ayrıca birçok değişik pardösü ya da kaban modelleri gibi kalın bir görünüm de vermediğinden dolayı daha zarif ve estetik izlenim sayesinde keyifli bir şekilde kullanım şansını yanında getirmektedir. Bütün bu nedenlerden dolayı da her sene yeni sezon itibari ile piyasaya sunulan birbirinden güzel renk ve modeller altındaki kap çeşitleri hanımlar tarafından ilgiyle karşılanan ve sipariş verilir.

Tesettür Kap Modellerini Hangi Mevsimlerde Giymek Daha Doğru?
30 Ocak 2018

Elbette tüm hanımlar tesettür kap modellerini bütün bir yıl boyunca sonbahar ve kış ayları kapsamında her daim giymek ister. Bunun nedeni ise hafifliği ve aynı zamanda vücudu tam olarak sarmak suretiyle sunduğu zariflik kapsamında rahatça dışarıda uzun bir süre giyme imkanı sunmasıdır. Fakat birçok farklı şehirde yaşanan oldukça sert hava koşulları nedeniyle böyle yerlerde kap modellerini sürekli olarak giyme imkanı elde edilemez. Bunun yerine değişik kaban veya pardösü gibi oldukça kalın ve iç kısmı daha sıcak tutacak seçenekleri önemli daha doğru bir tercih olarak ön plana çıkar. Fakat görsel anlamda sağladığı estetik izlenim ve birçok değişik giyim örnekleriyle mükemmel bir bütünlük gösterdiğinden dolayı hanımlar ortak bir şekilde kap modellerine daha çok ilgi gösterirler.

Tesettür Kap Hangi Modellerdedir?
26 Ocak 2018

İnsanlar için en önemli özelliklerden bir tanesi iyi giyim seçmektir. Ne kadar şık ve güzel giyinilirse insanların beğenisi o yönde doğru orantılı olarak ilerleyecektir. Kış mevsimini ve sonbahar mevsimini kapsayan sıcak tutacak kıyafetleri bulmak kolay bir yol değildir. Çok fazla para vererek aldığınız ürünler bile sizi ısıtmaktan yana şaşırtacaktır. Bu nedenle doğru ve uygun fiyatlı ürünleri ve size uyacak modelleri almaya özen göstermenizde büyük bir yarar sağlanır. Soğuk havaları güneşli günlere çevirmek tesettürlü kadınları için tesettür kap model ve renkleri ile uygunluk göstermektedir. Dış kıyafet oldukça önemli bir seçenek olmalıdır ki, içinize giydiğiniz ürünler dahi kendilerini güzel gösterebilsin. Tesettür kap sizlere birçok model seçeneği sunduğu için aralarından fiziğinize ve zevkinize uygun olanları eleyip, eledikleriniz arasından seçim yapmayı kolaylaştırmış olursunuz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.