Sezonun En İç Açıcı Tesettür Elbise Modelleri Hangileri?

Yazın Tesettür Elbise Modası Nasıl Olacak?               Tesettür elbiseler, her ne olursa olsun modası geçmeyen parçalar arasında her zaman ilk sıralarda yer almaktadır. Bayanlara kendilerini çok daha... DEVAMI
Sezonun En İç Açıcı Tesettür Elbise Modelleri Hangileri?

Tesettür Elbise Online Satış Mağazaları Tanıtımları Güvenli Midir?

Tesettür giyim sektörü eskiye oranla günümüzde yoğun bir şekilde artış göstermektedir. İnternet üzerinden yapılan tanıtımlar, sunumlar, gösteriler ve satışlar da bununla birlikte aynı paral el de bir o kadar da artmış bulunmaktadır. Bilhassa kişiye... DEVAMI
Tesettür Elbise Online Satış Mağazaları Tanıtımları Güvenli Midir?

Triko Tunik Modelleri Nelerdir?

Tesettür modasının çok geniş ürün yelpazesinde tesettürlü hanımların acil durumlarda rahatlıkla tercih edebileceği ürün olan tunikler her kadın tarafından beğenilmektedir. 2018 tesettür tunik modeller arasında en çok tercih edilen tunik... DEVAMI
Triko Tunik Modelleri Nelerdir?

Tesettür Tunikler Neden Tercih Edilir?

Tesettürlü giyimi önemseyen bayanların vazgeçilmez bir giysisi olan tesettür tunik , günümüzde değişik modeller ile karşımıza çıkmaktadır. Her zevkten ve her kesimden insana hitap eden farklı tarzda ürünler üretilmektedir.... DEVAMI
Tesettür Tunikler Neden Tercih Edilir?

Tesettür Giyimde Dikkat Çeken Tasarımlar Nelerdir?

Sezonun Trend Yapısına Uygun Tesettür Giyim Seçenekleri Nelerdir?               Bahar sezonun giriş yapması ile beraber tesettür modasına yönelik tasarımlarda şekillenmektedir. Tasarımların trend... DEVAMI
Tesettür Giyimde Dikkat Çeken Tasarımlar Nelerdir?

Tesettür Giyimde Etkin Moda Anlayışı Nedir?

Tesettür Giyimde Neler Değişti?               Günümüzde moda, tesettür giyim sürekli eleştiriye uğrayan bir olgudur. Moda, tüketimi gündün güne tetiklemektedir. Fakat modanın... DEVAMI
Tesettür Giyimde Etkin Moda Anlayışı Nedir?

Tesettür Giyimde Doğru Kombin Nasıl Yapılır?

Tesettür Giyim Modeli Nasıl Yapılır?               Her kıyafetin yer, zaman ve mekana göre özellikleri ve modelleri bulunmaktadır. Günlük ev kıyafetleri ile sokak kıyafetleri nasıl farklı ise, davet ve... DEVAMI
Tesettür Giyimde Doğru Kombin Nasıl Yapılır?

Tesettür Tunik Kombinlerde Nelere Dikkat Edililmelidir?

Son yıllarda tesettür kullanan bayanların sayısı giderek artmakta olduğundan dolayı, günümüzdeki tasarımcılar daha çok tesettür giyim üzerine ağırlık vermişlerdir. Durum böyle olunca da tasarımcılar çok farklı model, renk, desen, kumaşlarda... DEVAMI
Tesettür Tunik Kombinlerde Nelere Dikkat Edililmelidir?
Özel Günlerde Ne Tür Abiye Modelleri Seçilmelidir?
10 Mayıs 2018

Tesettürlü kadınların adeta şıklık yarışına girdiği, nişan, düğün, kına gecesi, mezuniyet balosu gibi günlerin olmazsa olmazı tesettür abiye modelleridir. Herkesin ilgileri üzerine çekmeye çalıştığı bu özel günlerde, tesettürlü kadınların akıllarına nasıl bir abiye seçilmeli sorusu gelmektedir. Birden fazla renk ve çeşit olduğundan, tesettürlü kadınlara birçok seçenek oluşturtmaktadır. Bu noktada düğünün tarzına göre seçim yapılmalıdır. Kimi düğün çok canlı ve dinamiktir. Bu tür düğünlerde daha cesaretli ve canlı renkler seçilmelidir. Bazı düğünler vardır, sadece nikah gibi sade düğündür. Bu tür düğünlerde daha çok düz ve klasik modeller tercih edilmesi daha uyumlu olacaktır.

Muhafazakar Moda Ne Demektir?
09 Mayıs 2018

Şıklık ya da zariflik denince akla ilk gelen yüksek topuklu ayakkabılar, dekolteli elbiseler, daha çılgın giyim stilleri gelmektedir. Öte yandan muhafazakar bir giyim tarzı tercih eden kadınların sayısı da, hiç azımsanmayacak bir sayıdadır. Güzelliğe ve zarifliğe, kadınlar çok daha fazla önem vermektedir. Bu anlamda muhafazakar kadınların da modaya olan ilgisi artmaktadır. Tesettür modası, kapalı olmayı şıklıkla buluşturan bir modadır. Dekolte olmadan gayri ahlaki kıyafetler giyinmeden de şık bir görünüm sağlanabilmektedir.

Tesettür Abiyede Modası Ve Trendler Nelerdir?
08 Mayıs 2018

Tesettür giyim içinde değişik tarzda giyim çeşitleri mevcuttur. Bunlara örnek vermek gerekirse; saçları kapatmak için şal ve eşarp kullanılırken, vücudu kapatmak için de tesettür elbise tercih edilmektedir.

 Özel günler, düğün, nişan, kına, eğlence için kapalı bayanların giymesi için üretilmiş elbise çeşitlerinden biri de abiyedir.

 

            Kapalı kıyafetler içerisinde tesettür abiye bayanların göz alıcı olmaları için vazgeçilmez tercihleridir. Düğünlerde, nişanlarda, nikâhta, akşam davetlerinde, çocukların özel günlerinde, yılsonu balolarında ve önemli olan her yerde abiye kıyafet giyilebilir. Gelişen dünyaya ayak uyduran herkes tarafından kabul edilen tesettür giyim modası ürünleri ile ihtişamını göstermektedir. Günümüzde en hızlı çoğalan sektör tesettür sektörüdür.

Siyah Tesettür Elbise Nasıl Kombinlenir?
08 Mayıs 2018

Siyah renk, şıklık, asalet ve zarafetin simgesidir, günlük ve gece tesettür kıyafetlerinde hanımların en çok tercih ettiği renktir. Siyah tesettür elbise giyildiğinde, güzel bir kombinasyon sağlanmazsa sonuç hüsran olacaktır.

En Güzel Günler İçin En Güzel Elbiseler
05 Mayıs 2018

Zaman hızla akmaya devam ederken gelişim ve değişimde her geçen gün baş döndüren bir yenileşme gösteriyor. Haliyle bu gelişim ve dönüşümden moda dünyası da payına düşeni alıyor. Tesettür kombinasyonu için kapalı hanımların ihtiyacını karşılayacak sitelerdeki gelişmeler ise hem model çeşitleri hem de renk cümbüşü bakımından oldukça göz alıcı ürünler sunmaya ve bu anlamda inovasyona devam ediyor.

Doğru Tesettür Giyim İle Gerçek Şıklığı Nasıl Yakalarım?
05 Mayıs 2018

Giyim olarak daha muhafazakar tarzda tercih yapan hanımların en çok merak ettikleri ve cevabını aradıkları konuların başında doğru tesettür giyim ile gerçek şıklığı nasıl yakalarım şeklinde bir arayış gelmektedir. Çünkü muhafazakar hanımlar kimi zaman tesettür giyineyim derken şıklıktan ödün verirler. Bazen de şık olayım derken hiç de tesettür giyime uymayan tercihlerde bulunurlar. Yapılan yanlış tercihler muhafazakar giyinirken aynı zamanda şık olmak isteyenleri bazen hayal kırıcı sonuçlara ulaştırmaktadır. Oysa her hanım kendi beden yapısına ve tenine uygun model ve renkleri tercih ettiğinde aradığı şıklığı çok da zorlanmadan bulabilir.

Tesettür Giyimde 2018 Yazı
02 Mayıs 2018

Bu yıl moda tasarımcıları canlı renkleri desenlerle birleştirerek yazın bütün enerjisini ortaya çıkarmayı planladılar. Bu yansımalar tesettür giyim dünyasını da etkiledi. Daha sofistike renkler içeren 2018 yazı, bütün kadınların enerjilerini ortaya çıkarmaya niyetli görünüyor.

Tesettür Giyimde 2018 Tunik Modası Nasıl Olacak?
01 Mayıs 2018

Tesettür tunikler, tesettür giyim felsefesini benimsemiş hanımların vazgeçilmezlerinden biridir. Her yere ve zamana uygun olarak üretilen modeller, tesettür giyimde çeşitlilik ve şıklık sağlamaktadır.

 

            Tıpkı diğer parçalarda olduğu gibi, tunikler de dünya ve tesettür modasından etkilenmektedir. Her yıl üreticiler yeni trendleri göz önünde bulundurarak tasarımlar yapmaktadır. 2018 senesinde de, üretilen tuniklerle hem modaya uygun hem de tesettür felsefesine uygun bir görünüm elde edebilirsiniz.

Tesettür Giyimde Tunik İle Kombin Nasıl Yapılmalıdır?
30 Nisan 2018

Tesettür giyimde hemen hemen her yaştan bayanın kullandığı tunikler ile doğru kombin yapmak için birçok detaya dikkat edilmelidir. Öncelikle ile vücut yapınız ile uyumlu olan tunik modellerini tercih etmelisiniz. Bunun dışında ise tunikleriniz için doğru olan pantolonları kombinlemelisiniz. Kombin yapar iken renk ve model uyumuna dikkat edildiği kadar kesim uyumuna da dikkat edilmelidir. A kesim olan bir pantolon üzerine küt kesim bir tunik şık durmayacaktır.

Tesettür Giyimde Son Moda Yenilikler Neler?
27 Nisan 2018

Tesettür Abiye Modelleri

 

            Yaz günleri yaklaşırken tesettür giyim firmalarını da tatlı bir telaş aldı. Bu telaşın adı abiye elbise üretmek telaşı. Çünkü havaların ısınması ile birlikte hem açık hem de kapalı alanlarda düğün mevsimi de açılmış oldu. Abiye denilen üst düzey elbiseler de kombin seçenekleri ile birlikte en çok düğünlerde giyilmeye devam ediyor. Senelik ve sezonluk olarak hazırlanan yeni tesettür giyim abiyeleri bu alanda öncü olmaya da devam etmekte. Üstelik her yaşta, her tercihte her kiloda bayan için özel üretimler de düşünülmüş durumda. Aramalarına büyük beden yazan hanımlar elbiseye modellerinde istedikleri tercihleri yapabiliyorlar.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.