Yeni Sezon Tesettür Abiyeler Hangi Modellerden Oluşuyor?

Yaz aylarının gelmesiyle birlikte özel davetlerin ve özel günlerin sayısında ciddi bir artış bulunmakta. Bu nedenle de abiye kıyafetlere olan talep ve kadınların ihtiyacı olan farklı model arayışları da giderek artıyor. Yeni sezon tesettür abiye seçimlerinde göz... DEVAMI
Yeni Sezon Tesettür Abiyeler Hangi Modellerden Oluşuyor?

Yeni Sezonda Trend Tesettür Parçalar Hangileridir?

Yaz döneminin gelmesiyle beraber moda dünyası da cıvıl cıvıl renkleri ve yeni tarzları beğeniye sundu. Tesettür modası kendine özgü çizgisini yeni moda trendleri ile bir araya getirerek tesettürlü kadınların dünyanın gerisinde kalmadan şıklık... DEVAMI
Yeni Sezonda Trend Tesettür Parçalar Hangileridir?

Yeni Sezon Tesettür Kombin Çesitlerinde Neler Var?

Yeni sezonda özellikle birbirinden farklı tesettür kombin çeşitleri bayanlara farklı zamanlarda gitmek istedikleri yerlere giderek büyük bir rahatlık sağlayacaktır. Özellikle capcanlı ve parlak renkler eşliğinde iki ve üçlü parçalar... DEVAMI
Yeni Sezon Tesettür Kombin Çesitlerinde Neler Var?

Yeni Sezon Ferace Modelleri

Her ne kadar genel anlamda dış giyim olarak görülse bile aslına bakılırsa bütün mevsimler boyunca farklı zamanlarda keyifli giyme şansını da yanında getiren ferace ürünleri, yeni sezon kapsamında hanımlara muhteşem bir seçim fırsatı sağlıyor. Farklı... DEVAMI
Yeni Sezon Ferace Modelleri

Yeni Sezon Tesettür Kombin Çeşitlerinde Neler Var?

Yeni sezon kapsamında özellikle birbirinden farklı tesettür kombin çeşitleri hanımlara farklı zamanlarda gitmek istedikleri yerler konusunda büyük bir rahatlık verecek. Özellikle de capcanlı ve parlak renkleri eşliğinde ikili ve üçlü... DEVAMI
Yeni Sezon Tesettür Kombin Çeşitlerinde Neler Var?

Lise Mezuniyetinde Tesettür Kombin Nasıl Olmalıdır?

Lise Mezuniyet törenlerinde genç hanımlar, yaşlarına uygun olacak tarzda tesettür kombin gece kıyafetleri seçmelidirler. Ağır gece elbisesi tesettür kombin kıyafetler, o yaştaki gençler için uygun kaçmayacaktır.... DEVAMI
Lise Mezuniyetinde Tesettür Kombin Nasıl Olmalıdır?

En Şık Ve Aynı Zamanda Uygun Fiyatlı Tesettür Takım Nereden Alınır?

Gerek günlük hayat da gerekse çalışma hayatında giyim ayrı bir önem barındırır. Günlük olarak giydiğiniz bir kıyafeti, işe giderken giymeniz pek uygun olmaz. Giyim insanların gözünde iyi bir intiba bırakmak için son derece önemli bir... DEVAMI
En Şık Ve Aynı Zamanda Uygun Fiyatlı Tesettür Takım Nereden Alınır?

Tesettür Takımlarda Hangi Yeni Modeller Var?

Hiç uğraşmaya gerek olmadan birbirinden güzel seçenekler dahilinde harika bir kombin yaratma imkanı sağlayan tesettür takım modelleri, yeni sezonda piyasaya birbirinden harika çeşitler çıktığı andan itibaren hanımların adeta hücumuna uğrarlar.... DEVAMI
Tesettür Takımlarda Hangi Yeni Modeller Var?
Yeni Sezon Tesettür Abiyeler Hangi Modellerden Oluşuyor?
22 Haziran 2018

Yaz aylarının gelmesiyle birlikte özel davetlerin ve özel günlerin sayısında ciddi bir artış bulunmakta. Bu nedenle de abiye kıyafetlere olan talep ve kadınların ihtiyacı olan farklı model arayışları da giderek artıyor. Yeni sezon tesettür abiye seçimlerinde göz önünde bulundurulması gereken noktalar ve seçim yapılırken hangi modellerden yana tercih yapılması gerektiğinin detayları aşağıda yer almaktadır.

 

 - Hareketli Abiyeler:

Yeni Sezonda Trend Tesettür Parçalar Hangileridir?
21 Haziran 2018

Yaz döneminin gelmesiyle beraber moda dünyası da cıvıl cıvıl renkleri ve yeni tarzları beğeniye sundu. Tesettür modası kendine özgü çizgisini yeni moda trendleri ile bir araya getirerek tesettürlü kadınların dünyanın gerisinde kalmadan şıklık yarışında yer almalarına yardımcı oluyor. Yeni dönemde trend olan ve tesettür kombinlerinde rahatlıkla tercih edilebilecek tesettür giyim parçaları ve giyim detayları şunlardır:

Yeni Sezon Tesettür Kombin Çesitlerinde Neler Var?
21 Haziran 2018

Yeni sezonda özellikle birbirinden farklı tesettür kombin çeşitleri bayanlara farklı zamanlarda gitmek istedikleri yerlere giderek büyük bir rahatlık sağlayacaktır. Özellikle capcanlı ve parlak renkler eşliğinde iki ve üçlü parçalar halinde üretimleri gerçekleşmiş olan harika kombin modelleri, kişisel seçim şansını beraberinde getiriyor. Bu sayede bütün mevsim boyunca özel davetlerde ve organizasyonlarda veya günlük olarak dışarı çıkarken bile estetikliği yakalamak adına hanımlar gardıroplarını harika kombinlerle doldurma şansını elde edebilecek. Üstelik sitenin bünyesinde çok uygun fiyatlarla kaliteli malzemeyle hazırlanmış büyük markaların kombinleri için keyifli bir alışveriş imkanını beraberinde getiriyor.

Yeni Sezon Ferace Modelleri
19 Haziran 2018

Her ne kadar genel anlamda dış giyim olarak görülse bile aslına bakılırsa bütün mevsimler boyunca farklı zamanlarda keyifli giyme şansını da yanında getiren ferace ürünleri, yeni sezon kapsamında hanımlara muhteşem bir seçim fırsatı sağlıyor. Farklı giysilerle kombin yaratma imkanı sunarken aynı zamanda tek başına da giyme şansını getiren feraceler, harika renk ve modellerde uyum sağlamış şekilde kişisel tercihler bazında seçim yapma şansı yeni sezon altında elde edilebilir. Üstelik feraceler değişik kesim yapıları ve aynı zamanda farklı desen ve aksesuar eklemeleri ile birlikte de muhteşem bir kombinin yanında getirdiğinden dolayı, hanımların son dönemlerde farklı davet ve organizasyonlar için en çok tercih ettiği giyim örnekleri arasında yer almaktadır.

Yeni Sezon Tesettür Kombin Çeşitlerinde Neler Var?
18 Haziran 2018

Yeni sezon kapsamında özellikle birbirinden farklı tesettür kombin çeşitleri hanımlara farklı zamanlarda gitmek istedikleri yerler konusunda büyük bir rahatlık verecek. Özellikle de capcanlı ve parlak renkleri eşliğinde ikili ve üçlü parça halinde üretimleri gerçekleştirilmiş olan harika kombin modelleri, kişisel seçim suretiyle güzel bir seçim şansını yanında getiriyor. Bu sayede bütün mevsim boyunca özel davet ve organizasyonların yanı sıra günlük olarak dışarı çıkarken de estetik kırışıklık yakalamak adına hanımlar gardıroplarını harika kombinler doldurma şansını elde edebilecek. Üstelik site bünyesinde çok uygun fiyatlar altında kaliteli malzemeyle hazırlanmış büyük markalar dahilindeki kombinler, keyifli bir alışveriş imkanını yanında getiriyor.

Lise Mezuniyetinde Tesettür Kombin Nasıl Olmalıdır?
18 Haziran 2018

Lise Mezuniyet törenlerinde genç hanımlar, yaşlarına uygun olacak tarzda tesettür kombin gece kıyafetleri seçmelidirler. Ağır gece elbisesi tesettür kombin kıyafetler, o yaştaki gençler için uygun kaçmayacaktır.

           

 Toz Pembe Kombinler

 

 Toz pembenin, ışıltılı pozitif hali, genç hanımlar için mükemmel bir tesettür kombin mezuniyet kıyafeti rengi olacaktır. Hafif kabarık olarak kesilmiş olan, A kesim, yüksek bel çalışılmış, şeker pembesi bir etek üzerine, bel oyumunda son bulan, payetlerle bezenmiş bir bluz giyin. Minik bir kutu çantayı elinize alın, pembe tonlarında, pırıltılı, şık bir sandalet giyin ve gecenin prensesi siz olun.

En Şık Ve Aynı Zamanda Uygun Fiyatlı Tesettür Takım Nereden Alınır?
18 Haziran 2018

Gerek günlük hayat da gerekse çalışma hayatında giyim ayrı bir önem barındırır. Günlük olarak giydiğiniz bir kıyafeti, işe giderken giymeniz pek uygun olmaz. Giyim insanların gözünde iyi bir intiba bırakmak için son derece önemli bir araçtır. Bu bakımdan özellikle iş yerinde iyi bir giyime sahip olmak son derece önemlidir. Bunun içinde özellikle çalışan hanımlar için son derece uygun giyim seçenekleri arasında takım elbiseler gelmektedir. Tesettürlü hanımlar içinde son derece mükemmel tasarımlara sahip tesettür takım elbiseleri bulmak mümkün olmaktadır.

Tesettür Takımlarda Hangi Yeni Modeller Var?
13 Haziran 2018

Hiç uğraşmaya gerek olmadan birbirinden güzel seçenekler dahilinde harika bir kombin yaratma imkanı sağlayan tesettür takım modelleri, yeni sezonda piyasaya birbirinden harika çeşitler çıktığı andan itibaren hanımların adeta hücumuna uğrarlar. Özellikle gardıropları karıştırmak suretiyle farklı giysileri bir araya getirerek yapılması için uğraşılan kombin işlemleri yerine, çoğu zaman harika takım çeşitleri tercih edilerek mükemmel bir uyum fırsatı elde edilebilmektedir. Bu konuda canlı ve parlak renkler altında geçen yıla oranla bu sene hanımlar daha keyifli bir alışveriş fırsatını elde edebilmektedir. Alt ve üstü olarak uyum sağlayan ve aynı zamanda rahatlık ile birlikte şıklık getiren takım seçenekleri, site bünyesinde çok uygun fiyatlar altında elde edilebilir.

Tesettür Takımlar Nerelerde Tercih Edilebilir?
11 Haziran 2018

Eski dönemlerde seçenek çok az olduğundan dolayı tesettür takım modelleri belirli noktalarda daha çok tercih edilmekteydi. Fakat günümüzde ise artık o kadar fazla bir fırsat bulunmakta ki, birçok farklı yerde büyük bir gönül rahatlığı içerisinde giyme şansı elde edilebilmektedir. Bunu bağlamda günlük olarak dışarı çıkarken ya da misafirliğe giderken rahatlıkla tercih edilebilecek olan takım çeşitleri, aynı zamanda özel davet ve organizasyonlar kapsamında da rahatlıkla giyilebilmektedir.

 

            Geçen seneye oranla bu yıl daha fazla model kapsamında ürünler, moda uzmanlarının yetenekli tasarımları altında piyasaya çıktığı için, arzu edilen her yerde keyifle giyme şansı yakalanabilir. Üstelik harika renk ve model uyumu kapsamında çok uygun fiyatlarla bu kaliteli site bünyesinden hemen sipariş verilebilir.

Tesettür Giyimde Fark Yaratan Stiller Nasıl Olmalıdır?
08 Haziran 2018

Tesettür Giyimde Hırkaların Önemi Nedir?

 

            Hırkalar yıl boyunca tesettür modasının vazgeçilmezidir ve kolları örtmenin en iyi yoludur. Kalçadan aşağıda veya kalça üstüne uzanan kolları bir harikadır. Daha uzun hırkalar, düz bacak kot pantolon veya pantolonla mükemmel olacaktır, ancak etekler ile değil. Hırkalarda da asıl amacın tesettür giyimin tamamlanması, kollarınızı örtmek ve kıyafetinize renk katmaktır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.