Bisiklet Yaka Uzun Tunik Modelleri

Bisiklet Yaka Uzun Tunik Modelleri

15 Mart 2017

Kıyafetlerde kullanılan yaka tasarımları modellere farklı havalar katabilmektedir. Bu alanda bisiklet yaka uzun tunik modelleri tesettürlü hanımların eşarp kombinlerinde en rahat kullanımları arasında yer alır. Eşarbın yakalarının üzerinde yayılmasını uygun bulan tesettürlü hanımlar tercih ettikleri sade yakalı tuniklerle eşarplarını istedikleri modellerde tamamlayabiliyor. Uzun boy modellerde sade tasarımlarda bu yakalar kullanılabiliyor. Günlük kullanımlarda da bu yaka kullanımlarının öne çıktığını görebilirsiniz. Saks mavisi bir model seçimlerinizde biraz koyu tonlarda bir mavi ile bu tarz modelleri tamamlayabilir. Eşarbınızı yakanızın üzerinde yayarak kullanabilirsiniz. Genç tesettürlü hanımlar bu tarz kullanımları son dönemlerde oldukça fazla beğenmektedir.

            Gömlek tarzında modellerde yakalar dik olsa da bazı modellerde kollarda kullanılan kibar özelliklerdeki manşetlerde bisiklet yakalar kullanılabiliyor. Abiye seçimlerinizde de bu modeller öne çıkabiliyor. İkili renk uyumlarında özel tasarım bisiklet yaka uzun tunik modelleri tercihleri yapılmakta ve bu modellerde renklerin biri ile ilgili pantolon ve eşarp kombinlerine yer verilebilmektedir. Bisiklet yaka modeller şal kullanımlarında da kolaylık ve pratiklik sağlıyor. Şalların uçlarını istediğiniz gibi kullanabilir, yaka kısımlarında farklı şal modelleri ile özel kombinler elde edebilirsiniz. Yaka kısımlarında bu tarz yuvarlak yakalar tercih edildiğinde tasarımlar ön kısımlarda olmayabiliyor. İkili renk uyumlarında fermuar alanında farklı renk uyumları tercih edilebiliyor. Şifon kumaşlarda tercih edilen ikili renk uyumları da abiye olarak tercih edebileceğiniz hoş modeller sunmaktadır.

            Penye kumaş seçeneklerinden günlük kullanımlarda daha çok tercih edilen bisiklet yaka uzun tunik modelleri de tercih edebilirsiniz. Ya da triko modeller içerisinde de bisiklet yaka kullanımlara çok fazla rastlamak mümkün olabiliyor. Yaka kısmı biraz geniş olan modellerde ise alt kısımlarında gömlek kullanımlarına yer verilerek günlük alanlarda tercih edebileceğiniz ikili takımlar elde edilebilmektedir. Yuvarlak yakalı modeller hemen hemen her kullanım alanlarındaki tuniklerde karşınıza çıkabilir ve çok beğenerek kullanabileceğiniz bu modeller pantolon kombinleri ile en acil durumlarınızı kurtarabilir. Beden ölçülerinize göre seçimler yapmalı ve genel olarak bir beden büyük modeller tercih ederek tesettür ruhuna uyumlu kullanımlar tercih etmeye özen göstermelisiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.