Birbirinden Farklı Tunikler İle Birbirinden Şık Kombinler Yapabilirsiniz

Birbirinden Farklı Tunikler İle Birbirinden Şık Kombinler Yapabilirsiniz

11 Ocak 2017

Tunikler kapalı bayan modasının yapı taşlarından bir tanesi olsa da tunikler ile kombin yapılırken dikkat edilmesi gereken birkaç husus bulunmaktadır. Kombin yaparken öncelikle tesettür giyim tunik seçenekleri içerisinden ortama uygun bir tunik tercih etmelisiniz. Özel bir gün için hazırlık yapıyorsanız parlak kumaşa sahip ve tok bir kumaşa sahip olan tunikleri tercih etmelisiniz. Tercih ettiğiniz tunik belden oturtmalı bir tasarıma sahip ise vücut tipinize göre İspanyol paça pantolonları tercih ederek bacak boyunuzu daha uzun gösterebilirsiniz. Özel günlerde renk çeşitliliğini arttırmak ve daha canlı bir görünüm elde edebilmek adına V yaka tunikleri tercih ederek içerisine farklı renkte badiler giyerek gideceğiniz ortama göre daha hareketli bir kombin elde edebilirsiniz.

Belden oturtmalı tuniklerden çok hoşlanmıyorsanız ve siz de vücut hatlarınızı daha çok gizleyecek tunikler tercih etmek istiyorsanız bol kesim tesettür giyim tunik modellerini tercih edebilirsiniz. Bu tuniklerin altına dar kesim pantolonlar tercih ederek kolay bir biçimde kombin yapabilir ve şık bir görünüme sahip olabilirsiniz. Bol kesim tunikler farklı boy seçeneklerine sahip olarak tasarlanabilmektedir. Vücut tipinize göre ara boy yahut uzun tunikler tercih ederek çeşitli kombinler yapabilir ve farklı renkleri bir araya getirerek tarzınıza ayrı bir hava katabilirsiniz. Daha az hareketli tunikler ile beraber kolye, bilezik ve kemer gibi aksesuarları kullanarak daha canlı tarzlar yaratarak şık ve sade bir görünüm elde edebilirsiniz.

Asimetrik kesim bayan modasının genelinde olduğu gibi tesettür giyim tunik modelleri içerisinde de bariz bir biçimde kendisini göstermektedir. Çeşitli tasarım ve boylara sahip olarak tasarlanan tunikler asimetrik kesimleri ile canlı ve şık bir görünüm kazanmanıza yardımcı olmaktadır. Özellikle yaz aylarında daha sık tercih edilmekte olan asimetrik kesim tunikler ince kumaş dokularıyla rahat ve şık bir tarz yakalamanıza olanak tanımaktadır. Her kesimden bayana hitap edebilecek özelliklere sahip olan tunikler pek çok farklı şekilde kombin yapılabilmesi sebebi ile yoğun ilgi görmekte ve bayanların vazgeçilmez parçaları arasında yer almaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.