Beli İnce Gösteren Elbise Modelleri Nelerdir ?

Beli İnce Gösteren Elbise Modelleri Nelerdir ?

02 Haziran 2017

Sağlık yaşam için yapılabilecek pek çok diyetler ve egzersizler bulunmaktadır. Aynı zamanda tüm bu uğraşıların yanında beli olduğundan daha ince gösteren giyim tüyolarının da biliniyor olması gerekmektedir. Doğru kıyafet tercihinde bulunarak bu durumu yakalamak mümkündür. Vücut şekline göre giyinme ipuçları kadınlar için çok önemli olmaktadır. Özellikle en doğru elbise modelleri tercih edilmelidir. Her kadının giymeye cesaret edemediği elbiseler aslında o kadar da korkulacak bir durum oluşturmamaktadır. Önemli olan kadınların kendi vücut yapılarını çok iyi tanıyor olmalarıdır. Bel kıvrımının daha net bir şekilde ortaya çıkmasına olanak sağlayan pek çok elbise modelleri bulunmaktadır. Belin ince görünmesi için nelere dikkat edilmelidir? Beli ince gösteren elbise modelleri nelerdir? İşte bel bölgesini güzel bir şekilde vurgulayan kıyafet önerileri aşağıda yer almaktadır.

 

 - DİKEY ÇİZGİLİ KIYAFETLER

 

            Yatay çizgilerin sizleri olduğunuzdan daha kilolu göstereceğini mutlaka duymuşsunuzdur. Dikey çizgili kıyafetler ise tam tersine sizi daha zarif göstermektedir. Bir bluz, gömlek ya da uzun bir çizgili elbise sizi çok daha zarif gösterecektir. En kısa zamanda dikey çizgilerden oluşan lacivert-beyaz kombinasyonunda bir elbise siparişi verebilirsiniz.

 

 - A KESİM ELBİSELER

 

            Elbiselerin etek kısımlarının aşağıya doğru çan kesiminde iniyor olması belinizi daha ince göstermesi konusunda etkili olmaktadır. Bacaklarınız ve beliniz arasında harika bir zıtlık yaratan A kesim elbiseler de belinizi ince gösterecektir.

 

 - DESENLERİN ELBİSELERDE CANLANIŞI

 

            Giyeceğiniz elbisenin kesimi, kumaşı ve desenleri ince görünmeniz adına çok önemli olmaktadır. Bele oturan ve çan kesim olarak açılan elbiseler belin daha ince görünmesine olanak sağladığı gibi desenlerle oluşturulmuş bloklar sayesinde de ince görünmek mümkün olmaktadır.

 

 - ANVELOP KESİM ELBİSELER

 

            V yaka olarak da bilinen anvelop kesim elbiseler belinizi ince göstermek adına kullanılabilecek en modern elbiseler olmaktadır. Vücut şeklinizi doğru şekilde ortaya çıkaran bu elbiseler fazlalıklarınızı da ortadan kaldırmaktadır.

 

 - KEMER KULLANIMI

 

            Ne tarz bir elbise seçerseniz seçin mutlaka üzerine ince bir kemer eklemelisiniz. Dikkatlerin belinize odaklanması için kemer kullanımı çok etkili olmaktadır. Hemen her elbisenin üzerinde kullanılabilen kemerler aynı zamanda şık görünmenizi de sağlayacaktır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.