Bel Aksesuarlı Tesettür Kot Tunik Modelleri Nelerdir?

Bel Aksesuarlı Tesettür Kot Tunik Modelleri Nelerdir?

20 Temmuz 2018

 

            Dekorasyon yaparken aksesuarlar ne kadar önemli ise, giyim alanında da kombin yaparken aksesuarlar büyük önem taşımaktadır. Tesettür giyim parçalarında sade olan bir tuniği yakasında, kol kısmında ve ya etek kısımlarında farklı bir aksesuar ve ya desen ile çok daha harika bir modele dönüştürmek mümkün olmaktadır. Çoğunlukla kot tesettür tunik modelleri genç kesim tarafından oldukça beğenilmekte ve tercih edilmektedir. Deri kemer detaylar ile kot tunik modelleri daha şık bir hale getirilmektedir. Genellikle yaka kısımlarında kullanılan vizon ve bej tonları küçük desen modeller ile aynı renk tonlarına başörtü seçimi hoş bir görünüm oluşturmaktadır. Kot tuniklerde kullanılan deri kemerler tuniğin havasını tamamen değiştirmektedir.

 

 Kemer Ayrıntıları İle Tasarlanmıştır

 

            Tesettür kot tuniklerin bel kısımlarında dantel detaylara da yer verilmektedir. Ayrıca şifon model kullanımlarına dantel detaylar çok fazla yakışmaktadır. Zümrüt renk tesettür tunik modelin etek kısımlarında kullanılan dantel detaylar ile harika bir uyum sağlanmaktadır. Zümrüt renk tuniğin altına tercih edilecek beyaz pantolonlar ise göze çok hoş gelen bir uyum yakalamış olur. Tesettür tunikler, tesettürlü kadınların giysi dolaplarında bulunması gereken en kullanışlı giysi parçalarıdır. Bu tunik modellerinin arasında en çok kot tunik modelleri tercih edilmektedir.

 

            Bazı kumaşlar ise kot kumaş benzeri modelleri ve daha yumuşak kullanımları ile de tercih edilmektedir. Bel bölgesinden genişleyen tesettür tunik modellerinde yaka kısımlarında kullanılan kurdele tarzında detaylar ve bel bölgesinde yer verilen ince kemerler aynı renk ve ya o renge uyum sağlayacak bir renk tonu şal ile harika bir uyum oluşturur.

 

 Bir Çok Renk Seçeneği Bulunmaktadır

 

            Kot model tunik seçerken buz mavisinden laciverte kadar birçok renk seçeneği bulunmaktadır. Bu renkler arasında en çok yaz mevsiminde tercih edilen kot tunik modellerinde daha çok ince ve ya daha kalın olarak tasarlanan modeller ön plana çıkmaktadır. Krem ya da ekru renklerinde ve saç örgüsü şeklinde kemer kullanımları da kot tunik modellerine çok yakışmaktadır. Kot tunik modellerinin etek ucunda oval ve asimetrik kesimler kullanılarak tesettürlü kadınlara çok farklı kombin olanakları sunmaktadır.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.