Bel Aksesuarlı Tesettür Kot Tunik Modelleri

Bel Aksesuarlı Tesettür Kot Tunik Modelleri

25 Şubat 2017

Dekorasyon yaparken aksesuarlar ne kadar büyük önem taşıyor ise giyim alanında kombin yaparken aynı tarz başarılı etkiler oluşturacaktır. Tesettür giyim içerisinde çok sade bir tunik modelini yakasında, kollarında ya da etek ucunda kullanılan farklı bir aksesuar ya da desen ile çok daha şık hale getirebilmek mümkün olmaktadır. Özellikle kot tunik modelleri çok beğeniliyor. Bu alanda deri kemer detayları ile kot modeller çok hoş bir şekilde kombine edilebiliyor. Özellikle yaka kısımlarında kullanılan vizon renk tonlarında küçük desenlerde aynı renk tonlarında eşarp kombinleri için hoş bir ortam hazırlamaktadır. Genellikle deri kemerler modelin havasını tamamen değiştirebiliyor. Bunun yanında buz mavisi renk tonlarında model seçeneklerinde belde kuşak kullanımı da uyumlu kullanımlar oluşturacaktır.

            Bel kısımlarında dantellere de yer veriliyor. Şifon model kullanımlarına da danteller çok yakışıyor. Zümrüt renk tonlarındaki bir modelin etek uçlarında dantel kullanımları uyumlu kombinler ortaya çıkaracaktır. Altında kullanılan beyaz pantolonlar ise bu dantelli kullanım için çok hoş bir ana renk oluşturabilir. Tesettür tunikler tesettürlü hanımların gar dolaplarında mutlaka bulunan tasarımlar arasında sayılabilir. Bunlardan bir tanesi de kot tunik modelleri olmaktadır. Bazı kumaşlar ise kot kumaş benzeri tasarımları ve daha yumuşak kullanımları ile de çok beğeniliyor. Bek kısmından itibaren genişleyen tunik tasarımlarının yaka kısımlarından kullanılan kurdele tarzında detaylar ve bel kısımlarında yer verilen ince kemerler aynı tonlarda şal ve ayakkabı seçimleri ile kombine edilebilir.

            Kot model seçerken buz mavisinden lacivert modellere kadar pek çok kullanım karşınıza çıkabilir. Bunlar arasında en çok yaz mevsiminde tercih edilen modellerde bel kısımlarında daha ince ya da daha kalın olarak kullanılan deri kemerler öne çıkabilir. Bu alanda özellikle kot tunik modelleri içerisinde genç tesettürlü hanımlara özel olarak sunulan çok farklı tasarımlar bulunabiliyor. Beyaz ya da ekru tonlarda saç örgüsü çeklinde kemer kullanımları da tunik modellerine çok yakışıyor. Kot modellerde de etek ucunda oval, asimetrik kesimler kullanılabilir ve farklı kombinler içerisinde şıklık sunabilir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.