Bayanların Şık Kombinleri

Bayanların Şık Kombinleri

02 Haziran 2017

Bayanlar İçin Kombin Önerileri

 

            Bayanlar hayatlarının her anında dikkatli ve titiz oldukları gibi giyim kuşam konusunda da oldukça titiz davranırlar. Bunun sebebi de hemen her zaman şık ve rahat giyinmek, güzel görünmek istemeleridir. Bayanlar kıyafet kombini yaparken öncelikle tarzlarına en uygun parçaları seçmeye çalışırlar. Ancak tesettürlü bayanların kombin yapmaları normal bayanlara göre daha zordur. Bu da birden fazla parçayı bir arada kullanmak zorunda olmalarıdır. Tesettürlü bayanların hemen her kombininde rahatça kullandıkları tunik modelleri tüm bayanlar tarafından tercih edilebilir. Tesettürlü bayanların kullandığı tunik modelleri son zamanlarda gelişen ve değişen teknolojinin de etkisi ile farklı desenlerde ve modellerde de üretilmeye başlanmıştır. Bu modeller düz renkler ile üretilmenin dışında çizgili, çiçekli gibi desenler kullanılarak da tasarlanmaya başlanmıştır. Bu modeller de mevsime göre daha baharlık olan modellerdir.

 

 Farklı Tunik Modelleri

 

            Tesettürlü bayanların vazgeçemediği tunik modelleri birçok farklı desen ve renkte üretilmektedir. Tesettürlü bayanlar genel olarak tunikleri pantolon ya da eteklerin üzerine kullanırlar. Ve bu modelleri daha rahat hareket etmek için giyebilirler. Tunik gömleğe göre daha uzun olması açısından tercih sebebidir. Tunik modelleri uzun olması dışında göğüs kısmında cepli, düğmeli ya da çıtçıtlı olarak tasarlanmaktadır. Bunun dışında birbirinden farklı ve cıvıl cıvıl renkler ile üretilen tunik modelleri arkadan kemerli ya da kapşonlu olarak da tasarlanmaktadır. Bu şekilde farklı üretilen modeller tüm bayanlar tarafından oldukça beğenilmekte ve kullanılmaktadır. Tunik modelleri sadece düz renkler ile değil çiçekli ya da çizgili desenler ile de üretilmektedir.

 

 Tunik Kullanımı ve Kombin Yapımı

 

            Tunik sadece tesettürlü bayanlar tarafından değil tüm bayanlar tarafından kullanılmaktadır. Tunik ile kombin yaparken pantolon, etek üzerine şal, baş örtüsü, eşarp yanı sıra üzerine hırka, yelek kullanılabilir. Bu parçalar genel olarak tesettürlü bayanlar tarafından oluşturulur. Tesettürlü olmayan bayanlar ise tunik modellerini tayt ile pantolon ile kombin yaparken kullanırlar. Tesettürlü bayanlar nasıl rahatlığı için tercih ediyorsa tesettürlü olmayan bayanlar da tunik modellerini rahatlığı ve kolay kullanımı için tercih etmektedir. Tunik modelleri genel olarak rahat modellerdir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.