Bayan Takım Elbisede Yeni Trendler

Bayan Takım Elbisede Yeni Trendler

20 Ocak 2017

Tesettür bayan takım elbise denildiğinde her ne kadar daha çok etek-ceket ve pantolon-ceket takımlar aklımıza gelse de tunikler de pantolonla kombinlenebilmektedir. Tunik cekete göre daha rahat ve hareket anlamında daha konforludur. Tunik pantolon takımları oldukça zengin bir çeşitliliğe sahip. Özellikle yaz aylarında dışarıyı rengarenk farklı modelleri ile yüzerce tunik dolduruyor. Yeşil, kırmızı, sarı, mavi ve aradığınız her tonda tunik aynı renk veya kontrast renklerle birlikte kullanılabilir. Kış aylarında kalın formlu, yine desenleri ile kadınları cezbeden tunik modelleri ile karşılaşıyoruz. Uzun tunikler taytlarla da takım halinde kullanılabiliyor. Bu sezon daha çok kaşmir pantolonlarla kalın kendinden desenli kumaşlardan tasarlanmış tuniklerin favori olduğunu söyleyebiliriz.

Kıyafete farklı bir bakış açısı ve tarz bir hava katmak isteyen tasarımcılar her sezon koleksiyonlara yeni bir parça katmaktan çekinmiyor. Tesettür bayan takım elbise modellerinin içinde öne çıkanlardan bir tanesi de yelek pantolon takımları. Yelekler hem görünüşleri hem de sofistike duruşu ile özellikle iş hayatında kadınların giymediği sevdikleri ürünlerin başında geliyor. Özellikle kış aylarında uzun pardösülerin içine giydiğiniz yakalı, önden düğmeli ve yarım boy yelekler iş kadını tarzınızı tamamlıyor. Bu konuda farklı markalara ait yüzlerce modelle karşılaşıyoruz. Yani bayanlara birden fazla kombin yapabilme olanağı veriliyor. Eğer asil bir görüntünün peşindeyseniz siyah veya kahverengi gibi koyu renkleri olan daha sade ama bir o kadar şık modelleri deneyebilirsiniz. Özellikle bu sene geniş yakaların tek veya iki düğmeli, kalçada bollaşana yeleklerin trend olduğunu söyleyelim. Bu yelekleri aynı renk ve kumaştan dar paça pantolonlarla birlikte giymelisiniz. Tabii bu sade görünüşü hareketlendirmek için yeleğin içine giyeceğiniz gömlek veya bluzu renkli ve gösterişli modellerden tercih edebilirsiniz.

Bayan takım elbise sadece iş hayatında değil akşam yemeklerinde, düğün ve nişan gibi özel günlerde de kullanılabilmektedir. Bunun için daha süslü modelleri kullanmanız yerinde olacaktır. Mesela şimdilerde parlak renkli, simlerle süslenmiş, farklı bağlama sitillerine sahip ceketler moda, gold ya da gümüş renkli böyle bir ceket siyah uzun kloş ya da kalem formunda bir etekle birlikte giyilebilir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.