Başarılı Tesettür Tunik Kombini Nasıl Yapılır?

Başarılı Tesettür Tunik Kombini Nasıl Yapılır?

22 Aralık 2018

             Günlük hayatın parçası olan tesettür tunik modelleri, doğru bir şekilde kombinlenirse başarılı bir şıklık sağlıyorlar. Tesettür tunikler ile doğru kombini yapmak için ise birçok seçenek mevcut.

 

 Uzun Tesettür Tunikler Tayt Ya Da Dar Pantolonlar İle Kombinleyin

 

            Günümüzde tasarlanan tesettür tunik modelleri istenilen her boyda üretiliyor. Uzun tesettür tunik modelleri tercih edecekseniz en doğru şekilde kombin yapılabilmesi için dar paça pantolon modellerini seçebilirsiniz. Çünkü uzun tesettür tunik modellerinin boyu uzadıkça alt kısımlara doğru genişleyen kesimler ortaya çıkıyor. Bu geniş kesim tesettür tuniklerin altına en yakışan modeller ise dar paçalı pantolonlar ya da tayt modelleridir. Uzun tesettür tunik ve pantolon ile yapılacak kombinlerde tercih edilecek ayakkabı modeli de spor ya da çok yüksek topuğa sahip olmayan modeller olmalıdır. Aksesuar olarak çanta seçiminde ise ortaya boya sahip şık çanta modellerini tercih edebilirsiniz.

 

 Desenli Tesettür Tunik Modellerinin Doğru Kombin Edilmesi

 

            Son yıllarda tasarlanan tesettür tunik modellerinde çizgili, desenli ve ekose tarz çok fazla tercih ediliyor. Bu model tunikleri tercih eden tesettürlü kadınlar şık bir tesettür kombin oluşturmak için düz ve sade görünümlü pantolon ya da etekler ile kombini tamamlayabilir. Çünkü desenli tunik modelleri çok fazla göz dolduran bir nitelik taşımaktadır. Karmaşık görüntünün engellenmesi için en doğru seçenek düz renge sahip olan pantolon ya da etekleri seçmektir.

 

 Kot Kumaşlar İle Spor Şıklığı Yakalayın

 

            Eğer spor tarzınız var ise kot tesettür tunik modelleri tam size göre olacaktır. Kot tunik modelleri ile şık bir kombin oluşturmak sizin elinizde. Beğendiğiniz kot tesettür tunik kumaşının rengine göre açık ya da koyu renkte ki spor kesimli pantolonlar size şık bir kombin olabilir. Bunun yanı sıra yanlardan cepli, bol kesimli spor etekler bu tür modellerin vazgeçilmezidir. Mevsime göre babet ayakkabı ya da spor ayakkabı tercihinde bulunabilirsiniz. Kot tesettür tunikleri kombin yaparken dikkat edilmesi gereken en önemli detay kot tunik modellerin altına kot pantolon tercih edilmelidir. Farklı tarz kombin yapmak isterseniz ise farklı kumaşları da tercih edebilirsiniz.

Şık bir kombin oluşturmak için kullanabileceğiniz birbirinden çeşitli tunik modellerini www.tesetturpazari.com/tesettur-tunik adresinde bulabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.