Arkası Uzun Tunik Modelleri

Arkası Uzun Tunik Modelleri

14 Mart 2017

Sıradan ve klasik tasarımlardan uzak daha özel tasarımlarla kendi tarzınıza has bir imaj elde edebilirsiniz. Tesettür giyim alanında da sıra dışı özel tasarım modeller daha modern ve özgün modeller olarak tercih edilebiliyor. Tunik modelleri her yaştan tesettürlü hanımlara özel modeller olabiliyor. Bu alanda arkası uzun tunik modelleri tasarımları daha zarif ve kibar kombinler oluşturabiliyor. Bu modeller içerisinde çok farklı tasarımlar bulabilmek mümkün olmaktadır. Özellikle siyah renkli bir modelin bel kısmında kullanılan parlak deri bir kemer vizon renkli eşarplar ve pantolonlar ile kombine edilebilir. Bazı modellerde gömlek formunda, trençkot tasarımlarında bu tarz tuniklerde bulunuyor.

            Abiye olarak tercih edilebilecek olan modellerde turkuaz renk tonu çok kibar ve genç bir renk tonu olmakta, bel kısmında kemer olarak işlenen altın renkli payetlerde çok şık bir model ortaya çıkarmaktadır. Kot kumaşlı modellerde de bu şekilde tasarımlar görebilirsiniz. Ön kısım dizlerde olmakta ve arka kısım dizlerin altına kadar uzanan arkası uzun tunik modelleri standart tasarımlar arasında yer alıyor. Biraz daha özel tasarımlı modellerde ise belde kalan ön kısmı arkada ayak ucuna kadar uzanan tül detaylı kısımlarla tamamlamakta ve bu modellerin eteklerle kombini de oldukça başarılı ve şık olmaktadır. Yandan fermuarlı modellerde arkası uzun tasarımlar daha düz kesimlerle kullanılabilir. Siyah bir model tercih ettiğinizde ise pantolon ve eşarp olarak çok farklı ürün seçenekleri bulunuyor. Pudra, nar çiçeği gibi açık renklerle siyah rengin uyumu çok şık olabiliyor.

            Kolları apoletli iki renk uyumları ile elde edilen gömlek tasarımlarında arkası uzun tunik modelleri de şifon kumaşlarla çok şık uyumlar ortaya çıkarmaktadır. Yazlık modellerde fuşya, siyah ve beyaz renk tonlarının çok fazla kullanıldığı görülmektedir. Bu şekilde modellerde ön kısmının asimetrik kesimlerle kullanılması da hoş olmaktadır. Bu tarz modeller kullanım alanına göre farklı şekillerde tasarlanabiliyor. Turkuaz bir modelin üzerinde mürdüm renk tonlarında desenli bir model tercih edebilirsiniz. Bu şekilde sade tasarımlarda ön kısımlarda kullanılabilecek fırfır detayları da şık ve naif bir görünüm elde etmenizi sağlayacaktır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.