Abiye Modelleri İle Uyum Sağlayacak Aksesuarlar Nasıl Seçilmeli?

Abiye Modelleri İle Uyum Sağlayacak Aksesuarlar Nasıl Seçilmeli?

11 Şubat 2018

Güzel bir abiye modeli seçimi yapıldığı zaman özellikle de yeni sezon moda bünyesinde satın alınmış bir giyim olduğunda mutlaka farklı aksesuar çeşitleri de bu konuda seçilmeli ve kullanılmalıdır. Eğer gidilmek istenen özel bir davet ve organizasyon ile bir de farklı yerler için mutlaka bir bütünlük sağlanmak isteniyorsa bu konuda değişik aksesuar çeşitleri abiye modeline yakıştırılmalıdır. Bu bağlamda özellikle de mutlaka ilk olarak ayakkabı seçimi büyük bir önem taşır. Tabii konu bir abiye modeli olduğu zaman mutlaka hanımlar topuklu ayakkabıdan vazgeçmemelidirler. Özellikle de başta siyah olmak üzere değişik koyu tonlarındaki renkler altında uzun ve ince topuklu ayakkabı seçimi yapılmalıdır. Bu sayede uzun bir abiye seçimi kapsamında ya da kısa abiye olsun hiç fark etmez topuklu ayakkabılar mükemmel bir bütünlük sağlayarak şıklığı güçlendirir.

 

 Abiye modelleri ile mutlaka tercih edilmesi gereken aksesuar çeşitleri

 

            Elbette bu kapsamda unutulmaması gereken diğer seçenekler altında da mutlaka moda bir çanta eşsiz bir görünüm sağlayabilir. Tabii güzel ve şık bir abiye modelini yanında bir çanta kullanılmak istenirse bu konuda mutlaka daha dikdörtgen bir görünümü olan ve daha sade bir izlenim uyandıran üzere baskısı bulunmayan bir çanta çeşidi tercih etmek özel bir izlenim yaratabilir. Hem ayakkabı hem de çanta tercihi ile birlikte bütünlüğü sağlayan şık abiye modellerinin yanı sıra özellikle takı açısından hanımlar mutlaka en zarif ve estetik seçenekleri tercih etmelidirler. Bu konuda başta küpelerden bahsetmek gerekirse daha ince ve farklı şekillerdeki küpe modelleri çok fazla dikkat çekmeyecek küçüklükte bir örnek kullanılmalıdır. Aynı zamanda yanına güzel yine ince bir kolye ve bileklik modeli de tercih edebilir.

 

 Abiye modelleri ile değişik aksesuar çeşitleri

 

            Güzel bir moda abiye çeşidi ile birlikte şıklığın ön plana çıkması isteniyorsa bu konuda mutlaka tamamlayıcı bazı unsurlar da ön plana alınmalıdır. Bunlar elbette her ne kadar tüm hanımların kişisel tercihlerine bağlı kalarak seçim yapılsa da çoğunlukla tarz bir kemer ile birlikte şıklığı ön plana çıkaracak olan hoş bir saat de yine takılabilir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.