3 Farklı Ortam İçin 3 Farklı Tesettür Kombin Önerisi

3 Farklı Ortam İçin 3 Farklı Tesettür Kombin Önerisi

29 Mayıs 2019

            Son yıllarda hızla çeşitlenen tesettür kıyafetler sayesinde her yere uyum sağlayan tesettür kombinler yapmanız mümkündür. Tesettür kombinleri üç başlıkta inceleyecek olursak:

 

 1.Spora Giderken ve Gündelik Hayatta

 

            Spora giderken veya gündelik hayatta tesettür kombin yapmak için belli kurtarıcı parçalarınız olmalıdır. Kimonolar bu kurtarıcı parçalar arasında en şık ve her ortama uyabilen bir parçadır. Gündüz spora giderken bir eşofman üzerine düz ve sade bir kimono kullanabilirsiniz. Özellikle de yaz mevsiminde kullanımı çok avantajlıdır. Basit bir bluz, altına giydiğiniz bir pantolon ve üzerinize alacağınız kimono ile ister alışverişe ister herhangi bir kafeye gidebilirsiniz. Üzerine alacağınız uyumlu bir şal ve ayakkabı olarak seçeceğiniz babetle tam bir gündelik yaz kombini olacaktır.

 

            Kış aylarında ise son zamanların modası olan her mağazada bulabileceğiniz uzun hırkalar ve yelekler tesettür kombin yaparken sizin için oldukça kurtarıcı olacaktır. Yine kimonoda olduğu gibi altınıza bir eşofman üzerinize giyeceğiniz sade bir bluzle birlikte kullanacağınız hırkayla spora gidebilirsiniz. Alışverişe veya bir kafeye gidecekseniz de daha şık bir pantolon, şal ve ayakkabı seçebilirsiniz.

 

 2. İşe Giderken

 

            İşe giderken genellikle daha ciddi ve şık parçalar seçilmelidir. İkili takımlar ofis giyimi için oldukça ideal ve şık parçalardır. Aynı zamanda her sabah ne kombin yapsam derdinden de sizi kurtarır. İkili takımlarda uzun bir tunik altına ise bol bir pantolon kullanılabilir. Bu kombinin her rengini bulabilirsiniz. Aynı zamanda yelekli ikili takım modelleri de mevcuttur. Pantolon giymeyi tercih etmiyorsanız veya farklılık olsun diyorsanız etekli takım da alabilirsiniz.

 

            İkili takımlar dışında ofisinizde şık bir tarzınız istiyorsanız bol bol tunik alabilirsiniz. Gömlek şeklinde olan tunikler daha şık ve ciddi bir hava da katacaktır. Eşarp veya şal seçiminde ise kombininiz sade ise renkli desenli ürünler kullanabilirsiniz. Genellikle tek renk şallar daha şık ve ciddi bir imaj oluşturduğu için ofis tesettür kombin yaparken daha iyi durmakta ve daha çok tercih edilmektedir.

 

 3. Özel Bir Düğün veya Davet

 

            Özel bir davete gidiyorsanız birçok tesettür kombin seçenekleri mevcuttur. İlk olarak daha pratik olsun istiyorsanız tek parça bir elbise tercih edebilirsiniz. Tunik pantolon kombini veya tunik etek kombini de yapabilirsiniz. Seçeceğiniz şal, ayakkabı ve çanta kombininiz daha da şık hale gelecektir.


Farklı ortamlarda rahatlıkla tercih edebileceğiniz tesettür kombin modellerini www.tesetturpazari.com/tesettur-kombin adresinde bulabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.