2019 Yılında Tesettür Kap Modası Nasıl Olacak?

2019 Yılında Tesettür Kap Modası Nasıl Olacak?

20 Ekim 2018

Dış Giyimin Vazgeçilmezi Olan Kap Modelleri

Tesettürlü kadınların her zaman diliminde şık görünmek istemeleri kap modellerine olan ilginin artmasına neden olmuştur. Tesettür modasında her tesettürlü kadına uygun kap modeli bulunmaktadır. Dış giyimde en fazla tercih edilen kıyafet kaptır. İlkbahar ve yaz mevsimleri içerisinde giyilmesi uygun olan kap modelleri, serin havalarda bile tesettürlü kadınlar tarafından tercih edilmektedir. İlk çıktığı andan beri popülerliğini koruyan tesettür kap modellerinde çiçek deseni hakimdir. Bazı kapların kollarında olan çiçek desenleri, bazen de omuzlarda olmaktadır.

 

 Kap giyiminde koyu tonlar tercih edilmelidir. Giyilecek mekana göre krem, pembe gibi renkleri de tercih edilebilir. Keskin çizgilere sahip kap modelleri, pantolon üzerine giyilebilmektedir. Kaplar mevsimlik olmakla birlikte sıcak mevsimlerde tesettürlü kadınlar tarafından çokça tercih edilmektedir. Geleneksel tarz giyinmeyi seven tesettürlü kadınlar, deri detaylı kap modelleri tercihinde bulunabilir. Kaşe kumaştan üretilen kaplar spor tarzında bir görünüm sağlamaktadır. Çeşidi fazla olan kap modelleri soğuk kış günlerinde de zaman zaman tesettürlü kadınların dış giyimde tercih ettiği parçalardandır.

 

 Genç Bayanlar İçin Tesettür Kap Modelleri

 

 Soğuk hava koşullarında hırka ve kazak sevmeyen tesettürlü kadınlar birbirinden güzel kap modellerini tercih etmektedir. Kemerli kap modellerinden, fırfır ve fiyonk detaylı kap modellerine kadar envai çeşit kaplar giyilmektedir. Dış giyimde kap giyen tesettürlü kadın, ayakkabı olarak uzun çizme giyebilir. Uzun kap modelleri kadar kısa kap modelleri de modadır. Ofis yaşantısından özel davet ve gecelere, özel davetlerden günlük yaşama her alanda kap modelleri giyilebilmektedir. Özel kap tasarımları tesettürlü kadının şıklığına şıklık katar.

 Birbirinden şık ve canlı 2019 tesettür kap modelleri için; www.tesetturpazari.com/tesettur-kap

 Dış giyimde kap tercih edildiyse altına jean's bir pantolon giyilebilir. Kalın olmayan kap modelleri, elbise formatında kombinlemek mümkündür. Kapları kombinlemenin pratik olması kap modellerine olan ilginin artmasını sağlamıştır. Jean's ile kombinlenen kaplar, kumaş pantolonla da kombinlenebilmektedir. Giyilecek olan kapın altına yağmur çizmesi giyilebilir. Açık renkteki kap modelleri renk dengesi bakımından geniş yelpazeli çeşitlilik sunmaktadır. 2018 yılı içerisinde kap modasında kullanılan renkler; bej, kahverengi ve yeşil renktir. Kendini daha iyi gösteren renklerin kap modellerinde kullanılması, daha şık bir kombin oluşturur.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.