2019 Tesettür Elbise Yaz Modası

2019 Tesettür Elbise Yaz Modası

25 Mart 2019

 

 Sezonda Modayı Yakından Takip Etmek

 

            Son dönemlerde canlı renklerin ve minimal takıların tesettür giyimi oldukça fazla etkilediği bilinmektedir. Bu yaz sezonunda da aynı akımın devam etmesi beklenmektedir. Bu son trendlerden en çok etkilenecek modeller tesettür giyimin ayrılmaz bir parçası olan elbiseler olacaktır.

 

            Son yıllarda moda olan çiçekli elbiselerin bu yılın yaz sezonuna da damga vurması beklenmektedir. Özellikle günlük giyimde ince kumaştan tasarlanmış, spor şık elbiseler spor ayakkabılar ve minimal takılar kadınların şıklığına şıklık katacaktır.

 

            Elbette tesettür elbise seçimi sadece kumaş desenlerine göre yapılmamalıdır. Kişilerin vücut ölçüleri ve seçecekleri renkler de şıklığa giden yolda oldukça önemlidir. Balık etli kadınların, daha geniş modellere ve koyu renklere yönelmesi çok daha zayıf ve şık gözükmeleri için oldukça faydalı olacaktır. Ayrıca renklerin uyumu da seçilecek model kadar önemlidir.

 

            Eşarbın ve elbise renginin ahenk içinde olması tesettürlü kadınların girdikleri her ortamda dikkat çekmelerini sağlayacaktır. Bu yaz sezonunda portakal kırmızısı, derin kırmızı, zerdeçal turuncusu, altın sarısı, pembe gibi oldukça canlı renklerin moda olması beklenmektedir. Tesettür elbise modasında bu renkleri sade eşarplar ile kombinlediğinizde modayı yakından takip ettiğiniz herkes tarafından fark edilecektir.

 

            Elbette tesettürlü kadınlar, günlük işlerini hallederken, yürüyüşe ya da spora gittiklerinde de kıyafetlerine her zaman özel göstermek istemektedir. Bu tür zamanlarda hem rahat hem de güzel kombinler yaratabilmek oldukça önemlidir. Pantolon üzerine giyeceğiniz, kısa ve desenli günlük elbiseler günü kurtarıcı olacaktır.

 

 Göz Alıcı Desenler

 

            Son yıllarda kadın giyim modasında; göz alıcı parlak desenler, incili ve tüğlü tasarımlar dikkat çekmektedir. Tesettür elbise modası da bu akımdan son dönemlerde önemli oranda etkilenmiştir. Özellikle gece katılacağınız şık düğünlere ve davetlere bu tarz elbiselerle giderseniz hem herkes çok tarz olduğunuzu hem de modayı yakından takip ettiğinizi düşünecektir.

 

2019 tesettür modasının en seçkin elbise modellerini www.tesetturpazari.com/tesettur-elbise adresinde bulabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.