2018'in Tesettür Giyiminde Hangi Trendler Var?

2018'in Tesettür Giyiminde Hangi Trendler Var?

20 Temmuz 2018

2018 yılının tesettür modası daha çok sade bir şıklık öne çıkıyor. Özellikle kışlık tesettür giyim seçeneklerinde daha çok tarçın tonları sıklıkla tercih edilen renkler arasında yer alacağa benziyor. Bununla birlikte kontras renkleri kombinlemek de 2018 yılında en çok tercih edilen seçimler arasında kendisine yer bulacak. Tesettür giyim elbiselerinde ise bu yıl uzun elbise modelleri en fazla tercih edilen giyim seçenekleri arasında yer alacak.

 

            Tesettür abiye giyim seçeneklerinde ise bir miktar ışıltı hâkim olmakla beraber çiçek ve boncuk süslemeler varlıklarını muhafaza edecek. Tesettür kombin şıklığını en doğru tarzda tamamlamak istiyorsanız bu yılın en çok tercih edilen rengi ise özellikle eşarp seçeneklerinde uçuk tonlar olacak gibi görünüyor.

 

            Eğer koyu renklerde bir elbise giydiyseniz, kombinleyeceğiniz eşarp renginin uçuk tonlarda olmasında herhangi bir sakınca olmayacaktır. Beyaz renkler ve uçuk mavi tonların tesettür giyim seçenekleri arasında sıklıkla tercih edilen renkler arasında olacak. Bu yılın tesettür modasında mat renklerde en çok tercih edilen giyim seçenekleri arasında yer alacak

 .

 Tesettür Elbisede Yaz Ve Kış Kombinleri Nelerdir?

 

            Sıcak yaz aylarında tesettür kombin yapmak oldukça kolaydır. Bunun nedeni ise yaz renkleri bu manada en çok kurtarıcı nitelik barındıran renklerden oluşmaktadır. Bu yaz sezonunda tesettür giyim modası çiçekli renkleri ve sade renkleri renkleri bir arada kullanabilecek renklerden meydana gelmektedir. Nut renkler bu yaz sıkça tercih edilebilecek renkler arasında yerini almaktadır. Haki tonları Bu yazın en çok tercih edilecek renkleri arasındaki yerini alacak gibi görünmektedir.

 

            Bu yılki yaz modasında da tunikleri sıkça görmek mümkün olacak. Bu yazın uçuşan renkleri, fır fır etekleri ve elbiseleri de tesettür giyimde en çok tercih edilecek olan giyim seçenekleri arasında yer alacak. Bu yılın tesettür kış kombinleri ise sınırlı renkler barındırmaktadır. Uzun kabanlar her yıl olduğu gibi tesettür giyimin olmazsa olmazları arasında yerini almaktadır.

 

             Bu kış uzun hırkalar ve uzun çizmeler en çok kullanımı tercih edilen seçenekler arasında olacak. Daha spor tasarımlardan hoşlananlar için ise tüylü ve spor montlar sıklıkla tercih edilecek modeller olacaktır. Bu yılın en trend renkleri ise;

 Uçuk ve çiçek desenli renkler, Tarçın rengi ve tarçın tonları ve Haki yeşili tonları olacaktır. Bu yazın en moda giyim seçeneklerini ve renklerini tesetturpazari.com adresinde bulabilirsiniz.

 

 Tesettür Giyim Konusunda En Çok Yapılan Hatalar Nelerdir?

 

            Her giyim stilinin kendisine has bir bütünlüğü söz konusudur. Tesettür kombin konusunda kişi kendi stilini yaratmalı ve buna uygun giyim seçeneklerini belirlemelidir. Tesettür giyimde en çok yapılmakta olan hatalardan biri doğru renk kombinlemesinin yapılamamasıdır. Vücut hatlarını büyük oranda ortaya çıkaran Jeanlar giymek oldukça sıklıkla yapılan hatalardan biridir. İş toplantısına gidilirken allı pullu kıyafet seçimleri en çok yapılan hatalardandır. Daha sade bir giyim tercih edilmelidir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.