2018'in En Moda Tesettür Takım Modelleri Nelerdir?

2018'in En Moda Tesettür Takım Modelleri Nelerdir?

18 Temmuz 2018

2018 yılı modasında eskiye dönüş göze çarpıyor. 2018 yılında kareli etekler, puantiye desenli elbiseler ve fırfır detaylar yeniden göze çarpıyor. Eskiye duyulan özlem modada da kendini gösteriyor. Dürüm böyle olunca da tesettür takım modellerinde de kareli ve puantiyeli desenler ön plana çıkıyor.

 

 Tesettür Takım Modası

 

            Özellikle de çalışan kadınların günlük hayatında sıkça kullandığı tesettür takım modelleri, etekli ve pantolonlu olmak üzere farklı şekillerde tasarlanıyor. Pantolonlu takımlarda çan paça diye adlandırdığımız aşağıya doğru bolaran pantalon ve üst bedene tam oturan ve kalçaya kadar uzanan vatkalı ceketler sıkça kullanılıyor.

 

            Özellikle de kadın kurumsal bir alanda çalışıyorsa bu modelleri sıkça tercih ediyor. Bunun yanında midi ve maksi olarak tasarlanan etek modelleri ile kombinlenmiş pek çok uzun vatkalı ve vatkasız ceketlerle tasarlanmış takımlar bulunuyor. Şık ve sade bir gömlek ile bu takımları tamamlayabilir ve oldukça hoş bir görüntüye oluşabilirsiniz.

 

 2018 Tesettür Takım Fiyatları

 

            Herkesin bütçesine uygun bulabileceği onlarca tesettür takım bulunuyor. Zayıf kadınlar üst bedenine oturan kısa ceket modellerini de sıkça tercih ediyor. Uzun boylu ve yapılı kadınlar ise daha çok büyük ve salaş ceketlere yöneliyor. Tesettür takımlarda renk ve desen uyumuna çok dikkat etmelisiniz. Takımınızda kullandığınız kumaşın dokusu diğer parçalarla bütünlük sağlamalıdır.

 

            Kış aylarında özellikle de tesettürlü takımlarda kaşe modeller yoğun talep görüyor. Yaz aylarında ise kolay ütülenebilen ve nefes aldıran kumaşlardan yapılan takımlar daha büyük ilgi görüyor. İş hayatında da her zaman şık ve modern görünmek istiyorsanız mevsime göre ve uyumlu giyinmeye özen göstermelisiniz. Tesettür takım elbiseler takıma uygun renkte şık bir baş örtüsü ile tamamlandığı zaman daha şık ve gösterişli bir hal alır. 2018 tesettür takım modellerinin en aranan renkleri arasında siyah, gri, hâki yeşili, lacivert ve bordo yer alıyor.

 

            Bu renkler aynı zamanda iş hayatında en çok tercih edilen renkler arasında yer alıyor. Tarzınıza ve vücudunuza uygun giyindiğiniz zaman zaten hoş bir görünüme ulaşabilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken tek şey renk uyumları ve tamamlayıcı parçaların bütünlüğü koruması olacaktır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.